Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Altın Fiyatları

Vakıfbank altın hesapları sayesinde altınlarınızı evde tutmak yerine çok daha değerli bir şekilde kullanabilirsiniz. Vakıfbank altın hesapları vadeli ve vadesiz mevduat hesabı olarak değerlendirilebilmektedir. Bunun yanı sıra Vakıfbank ile birlikte altınlarınızı nakite de dönüştürülebilmektedir. Üstelik devlet desteği ve güvencesini de bu şekilde alabilirsiniz. Vakıfbank Altın Çağı kampanyasıyla müşterilerine duyurulan bu sistem sayesinde en kazançlı altın imkanlarından yararlanabilirsiniz.

vakıfbank başvuru

vakıfbank başvuru

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı ile birlikte 0,01 gram ve katları şeklinde altın alıp satabilirsiniz. Bu hesap aynı zamanda bir vadesiz altın depo hesabıdır. Vakıfbank Altın hesapları üzerinden yapılan işlemler nedeniyle herhangi bir şekilde hesap işletim ücreti alınmaz.

Vakıfbank Altın Çağı Hesabı açan kişiler aynı zamanda faizsiz bir yatırım aracına da sahip olur. Buna göre Altın değer kazandıkça, hesap sahiplerinin de altınları yani birikimleri değerlenmektedir. Vakıfbank Altın Çağı Hesabı ile altın alım-satım işlemlerinizi her zamanda daha avantajlı kurlardan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Vakıfbank altın hesabınızda yer alan altınlarınız tamamen güvence altında tutulmaktadır. Böylece içiniz de rahat eder.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 25 Nisan 2016 - 12:52:17

Benzer Konular

Yukarı Çık