Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank Altın Çek Nedir?

Vakıfbank altın çek hizmeti hakkında bilgilerimiz: Vakıfbank, klasik bir banka olmanın dışında pek çok alanda hizmet vererek sloganında yer aldığı gibi müşterilerinin halinden anlama anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Türkiye’nin en çeşitli hizmetlerini sunan bankalarından birisi olan Vakıfbank kendisini geliştirmek için yeni ürünler ve kampanyalarını müşterilerine sunmaktadır. Bunlardan birisi de Vakıfbank Altın Çek hizmetidir.

Mal/hizmet alımları için ödemelerini çek ile yapan işletmeler için özel olarak düzenlenen Vakıfbank Altın çek hizmetinde en yeni fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Vakıfbank, Altın Çek kullanan işletmelerin hesap bakiyesi ödeme yapmaya uygun olmasa bile karşılıksız çıkan her Altın Çek yaprağı için 3.000.-TL’ye kadar ödeme yapılması Vakıfbank güvencesiyle mümkün olmaktadır.

Vakıfbank Altın ÇEK ile Ödeme Yapma

Altın Çek hizmeti ile özellikle Kobi’ler büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Vakıfbank tarafından düzenlenen Altın Çekler 10’luk ve 25’lik koçanlar halinde basılabilecektir. Üstelik bu çekler, TL, USD ve EURO olarak istenebilecektir. Kredi notu yüksek olan işletmelere de bu konuda özel olarak fırsatlar sunulacaktır. Vakıfbank ile siz de ödemelerinizi Altın Çek ile yapın ve ticari hayatınızı canlandırın.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 12:24:26

Benzer Konular

Yukarı Çık