Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıfbank 62. Yıl Dönümü Kredi Kampanyaları

Bir çok ihtiyaçlarımız için bankalardan kredi kullanırız. Ama her bankanın değişik  cazip kredileri bulunmakta. Bize en uygun hangisi ise onunla çalışmak isteriz. Hangi bankaların kredi başvurularındaki masraflar az ise bize daha cazip gelir. Özellikle kredi taksitleri bizim için çok önemli. Çünkü her ay bizi çok fazla zorlamaması gerekir. Özellikle bir ay bile ödeyemezsek ipin ucu kaçar. Bir sonraki ayda daha çok zorlanırız. Seçeceğimiz bankanın ödemelerimizde de bir esneklik olması bizim için önemli. Çünkü Allah korusun bir ay hastasınız ve çalışmadınız, iş görmezlik rapor parası da çok az verilmekte. İşte o zaman ne yapmak gerektiğini bilemeyiz. Bu yüzden böyle durumlarda çalıştığımız bankanın bir alternatifi bizi sunabilmesi lazım. Ama çoğu banka maalesef böyle bir imkan sunmamakta. Ama şimdi sunan bir banka var;Vakıfbank.

vakıfbank

vakıfbank

Vakıfbank Adnan Menderes in özel talimatı ile 11 Ocak 1954 yılında 50.000.000 TL ile anonim ortalık olarak kurulmuştur. Türkiye genelinde 11.111 şubesi olan büyük bankalarımızdan biridir. Müşteri portföyü yüksek olan ve son teknolojinin kullanıldığı bankamız bu yıl itibari ile 62. yıl dönümü kutlamaktadır. Bu nedenle müşterilerine cazip kampanyalar düzenlemektedir. 62 TL masraflı olarak krediler sunmaktadır. Bir çok kişinin kredi masraflarının yüksek olması yüzünden şikayet ettikleri bir gerçek.

Vakıfbank Taksit Erteleme

Üstelik çekeceğiniz krediyi bir yıl içerisinde 4 kere taksit erteme olanağı da var. Ayrıca kredi taksitleriniz de 3 ay sonra ödemeli seçenekleri de var. Daha ne olsun. En azından taksit ödemeleriniz üç ay sonra başlayarak kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bir ay sıkıştınız mı, o ay ödememe bir lüksünüz var. Ayrıca bunun dört defa yapabilirsiniz. . Diğer bir seçeneği ise kredi masrafı. Dosya masraf kalktı diyorlar ama onun yerine bilmediğimiz birçok vergi içeren masraflar mevcut. Hemde bu çektiğimiz kredi miktarlarına göre değişmekte. En azından Vakıfbank tan çekeceğiniz masraf ücreti belli.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Onun haricinde bir masraf ödemiyorsunuz. Vakıfbank’ın kampanyalı kredilerinden yararlanmak istiyorsanız size en yakın Vakıfbank şubelerine başvurabilir yada 0850 222 0 724 numaralı müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 7 Nisan 2016 - 9:05:26

Benzer Konular

Yukarı Çık