Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım vKart Şifre Öğrenme

Vakıf Katılım’ın banka kartı olarak müşterilerine sunduğu Vkart, Türkiye’de ve yurt dışında geçerli olan bir hesap kartıdır. Vakıf Katılım müşterisi olan herkes, V Kart sahibi olabilmektedir. Bu kart ile yurt içinde ve yurt dışında Visa ve Mastercard logosu olan her yerde işlem yapabilirsiniz. Buradan para çekebilir veya para gönderebilirsiniz. Hatta başka bankalara ait olan hesap numaralarını da kullanabilir ve işlemlerinizi her zaman kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıf Katılım VKart ile şifre öğrenmek ise bu kartı kullanmadaki ilk adımdır.

vakıf katılım v kart

vakıf katılım v kart

Vakıf Katılım vKart Şifre Alma

Öncelikli olarak her V Kart adreslere direkt olarak gönderilmektedir. Bu kartın içerisinde bulunan zarf üzeriden ilk giriş şifresi yer almaktadır. V Kart ile Vakıf Katılım bankamatiklerine giderek kartınızı ilk kez kullanın ve şifrenizi mutlaka değiştirin. Şifre kombinasyonunuzu zor tahmin edilen dizilişlerden yapmanız gerekmektedir. Vakıf Katılım VKart sayesinde telefon bankacılığı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım VKart Başvurusu

Vakıf Katılım V Kart işlemlerinizi yaptıktan sonra bu karta istediğiniz her an para yükleyebilirsiniz. Vadesiz bir hesap kartı olarak kullanabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 2 Nisan 2016 - 9:10:33

Benzer Konular

Yukarı Çık