Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım VKart Başvurusu

Vakıf Katılım, Türkiye’nin en yeni katılım bankalarından birisidir. Piyasalara hızlı bir şekilde giriş yapan Vakıf Katılım, bir katılım bankası olmasından dolayı müşterilerinin her zaman çıkarlarını korumayı amaçlamaktadır. Bütün Türkiye’ye kısa bir zaman içerisinde açılmayı planlayan Vakıf Katılım bankası bu sayede hizmetlerini daha geniş bir alana yayma imkanına sahip olacaktır. Vakıf Katılım tarafından sağlanan Vkart ile birlikte bütün Vakıf Katılım bankamatiklerinden hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte Türkiye’nin her yerinden istediğiniz her an para çekip para yatırabilirsiniz. Vakıf Katılım tarafından sağlanan V Kart, para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilmede sizlere her türlü imkanı sunmaktadır. Bununla birlikte bu kart sayesinde  fatura ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz.

vakıf katılım v kart

vakıf katılım v kart

Vakıf Katılım VKART Özellikleri

Bu kartın pek çok özelliği bulunmaktadır. Yurt içindeki tüm Vakıf Katılım bankamatiklerinde işlem yapılacak olan ilgili banka tarafından belirlenen komisyon oranı karşılığında bakiye sorma ve para çekme işlemlerinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vakıf Katılım tarafından sizlere sunulan VKart, müşterilerine yurt içinde ve yurt dışında çeşitli imkanlar sunmaktadır. V Kart üzerindeki logonun Mastercard, Visa bulunduğu tüm üye iş yerlerinde taksitle ve puan kazandıran alış verişlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıf Katılım VKart ile yurt dışında kart üzerindeki logonun Mastercard, Visa bulunduğu tüm bankamatiklerden para çekebilirsiniz. Vakıf Katılım’ın kartı olan Vkart’a sahip olabilmek için Vakıf Katılım şubelerinden bir hesabınız olması yeterlidir. Bu sayede birçok bankacılık işleminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca VKart üzerinden mobil ve internet bankacılığını da kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım VKART Başvuru Sonucu Takip

VKart sahipleri, Vakıf Katılım internet şubesi üzerinden bulundukları yerden hızlı bir şekilde para gönderebilir veya alış veriş yapabilir. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde alış veriş yapmanızı sağlayan bu kart, havale ve eft gibi işlemlerinizi internet ve mobil şube üzerinden yapmanıza imkan sağlamaktadır.  0850 202 1 202 numaralı çağrı merkezini arayarak veya size en yakın Vakıf Katılım şubelerine gelerek VKart hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra katınız en geç bir hafta içerisinde belirtilen adresinize posta ile gönderilecektir.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 8:25:08

Benzer Konular

Yukarı Çık