Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım V Kart Hesap Bakiyesi Öğrenme

Vakıf Katılım tarafından müşterilere sunulan bir hesap kartı olan V Kart, günün her anında para çekmenizi sağlayan bir vadesiz hesap kartıdır. Bu kart ile istediğiniz hesaba para gönderebilir veya hesabınızdan para çekebilirsiniz. Ayrıca Vakıf Katılım bankası ile diğer bankalar arasında işlem yapabilmek için de bu kartı kullanabilirsiniz. Bu kart sayesinde yurt içindeki tüm ATM’lerde ilgili banka tarafından belirlenen komisyon oranı karşılığında bakiye sorma ve para çekme işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik V Kart ile yurt içi ve yurt dışında kart üzerindeki logoların Mastercard, Visa olması durumunda bulunulan tüm üye iş yerlerinde alış veriş yapabilir ve para çekebilirsiniz.

Vakıf Katılım V kart ile yurt dışında kart üzerindeki logonun Mastercard, Visa olmasına dikkat ediniz. Bu logoların bulunduğu tüm bankamatiklerden hızlı bir şekilde para çekebilirsiniz.

vakıf katılım v kart

vakıf katılım v kart

Vakıf Katılım VKart Vadesiz Hesap Kartı

Vakıf Katılım tarafından verilen VKart vadesiz hesap kartı ile aynı zamanda internet üzerinden alış veriş yapma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bu sayede bütün işlemlerinizi tek bir tuşla yapmanız da mümkün olmaktadır.

Vakıf Katılım VKart Hesap Özeti Öğrenme

Vakıf Katılım V Kart hesap bakiyesini öğrenebilmek için de internet bankacılığını veya mobil bankacılığı kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzda yer alan Vakıf Katılım mobil bankacılık sayesinde her zaman şubeye gitmeye gerek kalmadan bakiye kontrolü yapabilirsiniz. Vakıf Katılım ile birlikte internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Kartınızda para olması durumunda farklı hesaplara tek bir tuşla internet üzerinden havale veya EFT yapabilirsiniz. Eğer bunlar mümkün değilse en yakın Vakıf Katılım bankamatiklerine gidebilirsiniz. Diğer yandan Vakıf Katılım bankamatikleri dışındaki bankamatiklerde de bu kart ile belirli bir komisyon karşılığında işlem yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım Hesap Açma İşlemleri

Vakıf Katılım’da herhangi bir hesap açarak banka kartınızı alabilir ve hızlı bir şekilde birçok bankacılık işlemini kolayca yapabilirsiniz. Vakıf Katılım ilerleyen dönemlerde kredi kartlarını da piyasaya sunacaktır. Bu sayede artık Vakıf Katılım kredi kartlarından da en avantajlı şekilde yararlanma imkanına sahip olabileceksiniz. V Kart, kart ücreti olmadan ve aidat içermeden kullanılabilen ekonomik ve pratik bir banka kartıdır.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 28 Mart 2016 - 7:50:46

Benzer Konular

Yukarı Çık