Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım V Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıf Katılım V Kart sayesinde yurt içinde ve yurt dışında para çekebilir ve istediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz. V Kart, Vakıf Katılım tarafından sağlanan bir banka kartı hizmetidir. Bu kart sayesinde Mastercard ve Visa kodu bulunan bankamatiklerde de her türlü işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıf Katılım yakında çıkartacağı kredi kartıyla birlikte V Kart ailesini de genişletmeyi amaçlamaktadır. Vakıf Katılım tarafından sağlanan bu hizmetten yararlanabilmek için öncelikli olarak Vakıf Katılım şubelerine gelmek gerekmektedir. Şubelerde bulunan müşteri temsilcileri sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Vakıf Katılım VKart Başvurusu

Vakıf Katılım finansmanlarından yararlanabilmek için de Vakıf Katılım şubelerinde bulunan müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. V Kart sayesinde yurt içinde ve yurt dışında bir çok noktada alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızda para bulunması durumunda tek çekim olarak yapılabilecek alışverişlerde bazı kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Üstelik Vakıf Katılım haricindeki bankamatiklerde de V kartı kullanabilirsiniz. Bu kart sayesinde havale ve eft hizmetlerinden de dilediğiniz yerde ve saatte yararlanabilirsiniz.

vakıf katılım v kart

vakıf katılım v kart

Vakıf Katılım V KART Başvuru Sonucu Sorgulama

V Kart sahibi olduğunuz için Vakıf Katılım’ın internet ve mobil bankacılık hizmetlerinden de yararlanmak hakkına sahip olursunuz. Kart üzerinde yer alan müşteri numarasıyla birlikte mobil uygulamalarından veya Vakıf Katılım internet bankacılığı üzerinden günün her anından kendi hesabınızdan veya başka hesaplardan para gönderiminde bulunabilirsiniz. Üstelik bu işlemler tamamen ücretsizdir. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz Vakıf Katılım hizmetleri arasında çeşitli hediyeler de kazanabilirsiniz. Vakıf Katılım V Karta başvuruda bulunmak için şubelerimize gelmeniz gerekmektedir. Şubelerde hesap açma için gerekli olan evraklar istenmektedir. Bu evrakların teslim edilmesinden sonra en kısa sürede kartınız elinize ulaşacaktır.

Vakıf Katılım VKart Başvuru Sonucu Takip

Yaklaşık 1 hafta içerisinde Vakıf Katılım V Kartınız adresinize ücretsiz olarak posta ile gönderilmektedir. Kartınızın son durumu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen kişiler ise Vakıf Katılım müşteri hizmetlerini günün her anında arayabilir. Bununla birlikte Vakıf Katılım şubelerine gelerek de işlemlerinizin süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakıf Katılım şubelerine geldikten sonra müşteri hizmetleriyle görüşerek kartınızın son durumunu görebilirsiniz. Kartınızın elinize ulaşmaması durumunda hemen şubelere gelmeniz gerekmektedir.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 27 Mart 2016 - 9:00:08

Benzer Konular

Yukarı Çık