Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Tüketici Finansmanı

Vakıf katılım ile hayallerinizi ertelemek zorunda kalmadan ve bütçenizi zorlamadan isteklerinize kavuşabilirsiniz. Her türlü nakit sorunlarınız çözmek için yanınızda olan ve Türkiye’nin en yeni katılım bankası olan Vakıf Katılım, tüketici finansmanı sayesinde sizlere en uygun nakit desteğini sunmaktadır. Bu finansman desteği sayesinde beyaz eşya, mobilya, bilgisayar, televizyon, eğitim ve evlilik  gibi ihtiyaçlarınızda gerekli olan bütün isteklerinizi karşılayabilirsiniz. 36 aya kadar çıkan ödeme seçenekleri sayesinde isteklerinizi gerçekleştirmek için beklemenize gerek kalmamaktadır. Vakıf Katılım tüketici finansmanı gerekli olan anlarda yanınızda olmaktadır. En modern ve yeni bankacılık anlayışını sürdürmek için yola çıkan Vakıf Katılım, her meslek grubuna gerekli evrakların temin edilmesi durumunda tüketici finansmanı vermektedir. Tüketici finansmanlarını özellikle beyaz eşya amaçlı kullanacak olan kişiler ise daha uygun avantajların sahibi olabilmektedir.

vakıf katılım

vakıf katılım

Vakıf Katılım Tüketici Finansmanı Faiz Oranları

Vakıf Katılım tüketici finansmanı ise şu şekilde müşterilerin hizmetlerine sunulmaktadır;

Finansman Tutarı Vade Kâr Oranı Tahsis Ücreti Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
10.000 TL 12 Ay %1.62 50 TL %2.02 %27.20
10.000 TL 24 Ay %1.62 50 TL %1.98 %26.64
10.000 TL 36 Ay %1.63 50 TL %1.98 %26.63

 

Vakıf Katılım tüketici finansmanlarına başvuruda bulunmak içinse ilk olarak Vakıf Katılım Bankası üzerinde yer alan veya internet bankacılığı üzerinden temin edilebilen başvuru formunun dikkatli bir şekilde doldurulması gerekir. Bununla birlikte nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopilerinin banka şubelerine teslim edilmesi gerekir.

Vakıf Katılım Tüketici Finansmanı Başvurusu için Gerekli Belgeler

Vakıf Katılım, finansman başvurusunda bulunan kişilerden aynı zamanda gelir belgesi de istemektedir. Bu gelir belgesi üzerinde kişilerin aylık gelirinin net bir şekilde belirtilmesi gerekir. Şubeler, gerek gördükleri durumlarda ek belgeler de isteyebilmektedir. Bu belgeler, başvuru sürecinde ortaya çıkmaktadır. Satın alınacak olan malın proforma faturasının da Vakıf Katılım şubelerine iletilmesi gerekmektedir. Bunun yanında finansman başvurusunda bulunacak olan kişilerin üzerine kayıtlı olan elektrik, internet veya doğalgaz faturalarının da kredi başvuru dosyasına eklenmesi gerekir. Bazı durumlarda banka kefil talep edebilir.

Vakıf Katılım İletişim

Kefillerden alınacak olan evraklar ise ayrı bir şekilde belirtilmektedir. 0850 202 1 202 numarasını arayarak finansmanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 8:30:08

Benzer Konular

Yukarı Çık