Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri

Vakıf Katılım kurulduğu günden beri müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Vakıf Katılım Bankası bünyesinde yer alan herkes bu ailenin bir parçası sayılmaktadır. Sadece bir banka olmayan Vakıf Katılım, müşterilerinin her türlü sorunlarını çözen bir finansman kaynağıdır. Taşıt finansmanı, konut finansmanı ve ihtiyaç finansmanları sayesinde müşterilerinin her gününde yanında olan Vakıf Katılım, ihtiyaç dahilinde müşterilerine kiralık kasa yardımı, çek, senet ve fon gibi desteklerde de bulunmaktadır.

 Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Vakıf Katılım bankası 0850 202 1 202 numaralı çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri desteğini sağlamaktadır.  Bununla birlikte Vakıf Katılım Çağrı Merkezini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Günün her anında sadece bir telefon aracılığı ile şube ve bankamatikler üzerinden Vakıf Katılım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Vakıf Katılım ile birlikte V Kart sayesinde şubeden yapabileceğiniz  birçok bankacılık işlemini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Telefon Bankacılığı

vakıf katılım telefon numarası

vakıf katılım telefon numarası

Vakıf Katılım bankası telefon bankacılığı sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmadan banka kartı ve internetin yanında mobil şube ve internet bankacılığı şifre işlemleri gibi hizmetleri telefonunuz tuşları ile yapabilirsiniz. Bütün bunların yanında Vakıf Katılım müşteri hizmetlerini yani telefon bankacılığını arayarak ve çok kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanarak birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vakıf Katılım’ın ürün ve hizmetleri ile ilgili olan bütün detaylı bilgileri de telefon bankacılığı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Vakıf Katılım müşteri hizmetleriyle yapılan bütün görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. İlk olarak müşteri temsilcileri tarafından bilgilerinizin doğrulanması sağlanmaktadır. Telefon bankacılığı hiçbir zaman sizden kartınızın şifresini istememektedir. Eğer bir şifre işlemi varsa bu sistem tarafından tuşlu olarak uygulanan bir adımda gerçekleşir. Bundan dolayı bankadan aradıklarını söyleyen kişilere hesap bilgilerinizin şifresini söylemeyiniz. Çağrı merkezinin yanı sıra Vakıf Katılım bankası müşteri hizmetlerine internet üzerinden online olarak da ulaşabilirsiniz. Canlı destek hizmetleri sayesinde internet bankacılığı üzerinde gerçekleşmeye çalışılan bütün işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İşlemlerinizin tamamen gizli olması nedeniyle sadece sesli imza teknolojisi kullanılmaktadır. Böylece bütün bilgileriniz Vakıf Katılım müşteri hizmetleri sayesinde korumaya alınır.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 26 Mart 2016 - 8:35:33

Benzer Konular

Yukarı Çık