Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Mobil Cep Şube

Türkiye’nin en yeni katılım bankası olan Vakıf Katılım çok kısa bir zaman içerisinde çok önemli hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. Vakıf Katılım sadece bir banka olmanın dışında her türlü finansal hizmetleri de müşterilerine sağlamaktadır. Bunlar arasında en yeni hizmet Vakıf Katılım Mobil Cep Şubesi’dir.

Mobil cep şube ile birlikte bankaya gitmeden bütün bankacılık işlemlerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıf Katılım mobil şube uygulamasında VeriSign SSL (Secure Socket Layer) sertifikalama yöntemleri kullanılmaktadır. Ayrıca bu uygulama güvenliğiniz için VeriSign ile imzalanmaktadır. Vakıf Katılım Mobil Şube işlem limitleriniz ilk kullanımınızda standart internet şubesi limitleri ile aynı miktarda ücretlendirilmektedir. Bunun yanı sıra Vakıf Katılım mobil şubeye özel olarak işlem limitinizi Vakıf Katılım Çağrı Merkezi veya Vakıf Katılım şubeleri aracılığıyla azaltabilirsiniz.

Vakıf Katılım cep şubesi ile birlikte dilediğiniz zaman istediğiniz hesaba para gönderebilir veya kredi kartını borcunuzu otomatik olarak ödeyebilirsiniz. Hesaplarınız arasında virman olarak aktarma da yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak bakiye bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:15:03

Benzer Konular

Yukarı Çık