Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Kurumsal Finansman Desteği

Vakıf Katılım, bireysel finansman desteklerinin yanında kurumsal olarak da her türlü para desteğini müşterilerine sağlamaktadır. İş dünyasında başarılı olmak ve işlem hacmini genişletmek için kullanılabilen Vakıf Katılım kurumsal finansman desteği sayesinde bütün hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İç ve dış ticarette, üretim kapasitesinin artmasında, daha geniş Pazar alınlarına yayılmada kullanılabilen bu finansman desteklerinin en önemli özelliği en uygun kar paylarını içermesidir. Bu sayede ödemelerinizi kolay bir şekilde yapma şansına da sahip olabilirsiniz.

Vakıf Katılım kurumsal finansman desteği içerisinde kobiler için de özel paketler bulunmaktadır. Böylece özel sektörün kalkınması amaçlanmaktadır. Şirketinizin bünyesine uygun finansman kaynaklarını Vakıf Katılım şubelerinden alarak yepyeni bir döneme başlayabilirsiniz. Vakıf Katılım Kurumsal Finansman desteği sayesinde işletmenizin faaliyetleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan emtia, taşıt, hizmet bedeli ve gayrimenkul alımlarına yönelik masrafları Vakıf Katılım tarafından sağlanan finansman desteği ile karşılayabilirsiniz.  Ayrıca Vakıf Katılım Döviz Endeksli olarak da kurumsal firmalara finansman yardımı sağlamaktadır. Bu finansman içerisinde pek çok avantaj yer almaktadır.

vakıf katılım finansman

vakıf katılım finansman

Vakıf Katılım İşletme Kredisi >> Vakıf Katılım İş Yeri Finansmanı

İşletmenizde ihracat taahhüdü aranmaksızın belirlenmiş bir döviz cinsine göre endeksli kullandırılan finansman desteği, Vakıf Katılım ile sizlere sunulmaktadır. Alan sınırlaması olmaksızın her durumda geçerli olan ticari işlemin finansmanı için kullanılabilen bu finansman aynı zamanda birtakım ödeme kolaylıkları da sunmaktadır. Dövize Endeksli Finansman almanız durumunda geri ödemeleri endekslenen döviz cinsinin TL karşılığı olarak yapmanız söz konusudur. Bu finansmanın en önemli özelliği ihracat taahhüdü aranmaksızın dolar ve euro’ya endeksli olarak kullanılabilmesidir. Ayrıca finansmanın ödeme günlerinde ve sözleşme tarihinde anapara kur farkı BSMV olarak müşterilerden alınmaktadır. Nakit girişi çıkışlarına uygun olarak ödeme planlarını ve vade miktarlarını Vakıf Katılım şubelerinde değerlendirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Telefon Bankacılığı

İhracat, ithalat gibi alanlarda bu finansmanları kullanarak dövizin kazandırıcı etkisinden yararlanabilirsiniz. Bu finansman sayesinde ihracat taahhütlerinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Böylece vergi, resim harç ve kaynak kullanımını destekleme fonundan da yararlanma şansına sahip olunur. Bu konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi Vakıf Katılım şubelerine gelerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vakıf Katılım telefon bankacılığını da arayabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 7 Nisan 2016 - 8:28:14

Benzer Konular

Yukarı Çık