Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Katılma Hesabı Nedir?

Vakıf Katılım katılma hesabı sayesinde Vakıf Katılım ailesinin bir üyesi olabilirsiniz. Bu hesapla birlikte birikimlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca uzun vadede kazanç sağlayarak geleceğe güvenli bir şekilde bakabilirsiniz. Her zaman birikim yapma planları kurulmaktadır. Ancak bu planlar çoğu zaman uygulamaya geçmemektedir. Bunun için bir fırsat bulamamaktan yakınılır. Vakıf Katılım, sizlere birikim fırsatı sunmaktadır. Bu birikim hesapları sayesinde hem sizler hem de sevdikleriniz geleceğe umutla bakabilmektedir. Vakıf Katılım hesaplarında yer alan oranlar ve diğer bütün imkanlar sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Vakıf Katılım katılma hesapları ile katılım bankasının gerekliliklerine uygun olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Faizsiz bankacılık bünyesinde yer alarak her türlü kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Vakıf Katılım katılma hesabı, elde edilen kar paylarını mevcut olan katılma hesabına eklemenize olanak tanır. Katılma hesabının hesap türü burada çok önemlidir. Belirlenen limitler üzerinde yapılan birikimler ve yatırımlar, vade tarihi bozulmadan para çekmenize de olanak tanımaktadır. Katılım hesaplarının sahibi olarak siz de ister TL isterseniz de döviz bazında birikim yapabilirsiniz.

vakıf katılım katılma hesabı

vakıf katılım katılma hesabı

Türk Lirası Vakıf Katılım Katılma Hesabı

Vakıf Katılım şubelerine gelerek siz de TL Katılma Hesabı sahibi olabilirsiniz. TL katılma hesaplarının özellikleri 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl vadeli olarak açılabilmesidir. Bu hesaplar bu vade oranlarıyla açılabildiği gibi, 1 yıl ve daha uzun vadeli kâr payı ödemeli olarak da Vakıf Katılım bünyesinde açılabilmektedir. Bu avantajlara ek olarak asgari 32 gün olmak üzere esnek vadeli hesap sahibi de olabilirsiniz. Türk Lirası Katılım hesabı hakkında bilgi sahibi olabilmek için sizlerin Vakıf Katılım şubelerine gelmesi gerekmektedir.

Döviz Katılım Hesabı

Yabancı Para Katılma hesapları olarak da bilinen bu hesap türünde de aynı vade oranları yani 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl vadeli olanakları bulunmaktadır. İsteyen kişiler 1 yıl ve daha uzun vadeli kâr payı olarak da hesap açılabilir. Bu kuralın yanında asgari olarak 32 gün olmak üzere esnek vadeli hesap da açabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:21:42

Benzer Konular

Yukarı Çık