Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Hesap Kapatma

Vakıf Katılım şubelerinden hesap açmanın çeşitli yöntemlerdi vardır. İsteyen kişiler, Türk lirası hesabı açarak birikimlerini mevduat hesabı olarak burada kullanabilir. Uzun dönemde birikimlerinizi faizsiz bankacılık anlayışına uygun olarak artırabilirsiniz. Vakıf Katılım şubelerinden hesap açmak isteyen kişilerin kimlik bilgileri ile başvuruda bulunmaları yeterlidir. En kısa sürede istenen hesaplar açılabilmektedir. İsteyen kişiler hesaplarını daha güvenli bir şekilde kontrol edebilmek için VKart olarak bilinen bankamatik kartıyla da işlem yapabilir ve bu kartın sahibi olabilir.

Vakıf Katılım Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Vakıf Katılım hesaplarını kapatmak ise oldukça kolaydır. Vakıf Katılım şubelerine gelerek hesaplarınızı kapatmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Vakıf Katılım hesapları içerisinde yer alan bütün paralarınızı çekmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde bu kartın içerisinde kalan miktarlar, bankaya devredilmektedir. Vakıf Katılım şubelerine gelmeden de telefon bankacılığı ile hesaplarınızı kapatabilirsiniz.

Hesaplarınızı kapatmanız durumunda sahip olduğunuz VKart kullanım dışı olacaktır. Hesaplarınızı yeniden Vakıf Katılım’a gelerek aktif de edebilirsiniz. Bu işlemler sırasında herhangi bir ek ücret alınmamaktadır. Böylece işlemleriniz daha masrafsız bir şekilde yapılır.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:10:30

Benzer Konular

Yukarı Çık