Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım Hesap Açma

Vakıf Katılım hesap nasıl açılır? Vakıf Katılım hesap açma işlemleri hakkında bilgi: Türkiye’nin en yeni ve dinamik katılım bankası olan Vakıf Katılım, en uygun finansmanları ve çeşitli hizmet alanlarıyla müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Vakıf Katılım bünyesine katılarak bankanın sunmuş olduğu bütün hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bunlardan ilki de Vakıf Katılım’dan hesap açmaktır.

Vakıf Katılım şubelerine gelerek vadeli veya vadesiz hesap açabilirsiniz. Ayrıca hesaplarınızda bulunan parayı çekmek için V Kart banka kartını kullanabilir ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Vakıf Katılım hesapları içerisinde en önemli nokta işlemlerin tamamen güvenli bir şekilde yapılmasıdır. Bunun yanı sıra Vakıf Katılım’da çeşitli hesaplar oluşturarak geleceğinize yatırım yaparsınız. Bunlardan birisi da Vakıf Katılım katılım hesabıdır. Vakıf Katılım’dan açacağınız katılma hesabı ile tasarruflarınızı katılım bankacılığı prensipleri doğrultusunda artırabilir ve güvenli bir şekilde biriktirebilirsiniz.

vakıf katılım cari hesap

vakıf katılım cari hesap

Vakıf Katılım faizsiz bankacılık anlayışı çerçevesinde değerlendirme yaparak paranızı gönül rahatlığıyla harcamanızı ve huzurlu kazanç sağlamanızı kolaylaştırmaktadır. Bu katılım hesabı üzerinden elde edilen kar payları isteğe bağlı olarak mevcut katılma hesabına ilave edilebilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz birikimlerinizi cari hesaba da aktarabilirsiniz.

Vakıf Katılım birikim hesapları sayesinde katılma hesabından hesap türüne göre belirlenen limitler dahilinde vade tarihi bozulmadan para çekme şansına da sahip olabilirsiniz.

Türk Lirası olarak Vakıf Katılım’a gelen ve hesap açmak isteyen kişiler, TL Katılma hesaplarını ; 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl vadeli olarak açılabilmektedir. Bununla birlikte bu hesaplar 1 yıl ve daha uzun vadeli kâr payı ödemeli olarak da açılabilir. Üstelik asgari 32 gün olmak üzere esnek vadeli hesap da açma hakkına sahip olabilirsiniz.

Vakıf Katılım Katılım Hesabı Açma

Türk Lirası Katılma Hesabı açmak için Vakıf Katılım şubelerine gitmeniz yeterlidir. Detaylı bilgi için 0850 202 1 202 numaralı çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Yabancı para hesapları da dolar ve euro cinsinden açılabilmektedir. Burada açılan hesapların vade dönemleri de 1, 3, 6 ay ve 1 yıl olarak belirlenmiştir. 32 günlük vadelerden de bu şekilde yararlanabilir ve kazançlarınıza değer katarak katılım bankası imkanlarından yararlanabilirsiniz. Vakıf Katılım şubelerine sizleri beklemektedir.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 29 Mart 2016 - 8:45:07

Benzer Konular

Yukarı Çık