Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Katılım EFT Saatleri

Türkiye’nin en dinamik katılım bankalarından birisi olan Vakıf Katılım ile EFT ve havale işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Birbirinden avantajlı finansman destekleri sayesinde kısa sürede adını duyuran Vakıf Katılım, müşterilerinin her zaman en iyi hizmetini alabilmesi için çalışmaktadır. Katılım bankası olması nedeniyle diğer bankalardan farklı bir sistem bulunduran Vakıf Katılım, kısa bir süre içerisinde piyasalara çok iddialı bir giriş yapmıştır. Türkiye’nin katılım bankaları açısında geri kalmış olması, özellikle büyük bankaların haksız rekabet ortamı yaratmasına neden olmaktadır. Bu durumun karşısında olmak için kurulan Vakıf Katılım, her vatandaşın yatırım yapabilmesi ve finansman desteği alabilmesi için tecrübeli bir ekip kurmuş ve modern bankacılığın gerekliliklerini yerine getirmeye çalışmıştır.

Vakıf Katılım, Vakıfbank ile karıştırılmamalıdır. İkisi de ayrı bir kuruluştur. Vakıf Katılım ile özellikle V Kart sayesinde eft ve havale işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vakıf Katılım şubelerine gelerek veya Vakıf Katılım bankamatiklerinden istediğiniz hesaba günün her anında para gönderebilirsiniz.

vakıf katılım

vakıf katılım

Vakıf Katılın EFT saatleri 09.00 ile 16.45 arasında gerçekleşmektedir. Bu saatler arasında para göndermek istediğiniz hesabın IBAN numarasına para aktarımında bulunabilirsiniz. Farklı bir banka ile işlem yapıyorsanız gönderdiğiniz para üzerinden bir kesinti gerçekleşebilir. Bu kesintinin gerçekleşmesini istemiyorsanız internet bankacılığı üzerinden veya mobil işlemlerden IBAN numarası ile para gönderebilirsiniz.

Vakıf Katılım hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin Vakıf Katılım şubelerine gelmesi gerekmektedir. Buradan bir hesap açarak V Kart sahibi olabilir ve bütün bankacılık işlemlerinizi bu kart üzerinden yapabilirsiniz. Size para gönderildiğinde veya siz para gönderdiğinizde bu kart üzerinden işlem yapabilirsiniz. Para kesintisi olsun istemiyorsanız bu kart sayesinde sahip olacağınız Vakıf Katılım internet bankacılığı üzerinden işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım kısa bir süre içerisinde yeni bir kredi kartı da çıkaracaktır. Bu kredi kartıyla da nakit avans çekebilir ve sevdiklerinize eft veya havale yapabilirsiniz. EFT veya havale saatleri dışında gönderilen para işlemleri, ertesi güne devretmektedir. Dolayısıyla özellikle acil para gönderme durumlarında bu saate dikkat ediniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 27 Mart 2016 - 9:15:18

Benzer Konular

Yukarı Çık