Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Vakıf Bankası Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenirim?

Kredi kartları artık hayatımızın bir parçası durumunda. Aynen cep telefonlarımız gibi kredi kartlarımızı da yanımızdan ayıramıyoruz. Cebimizde nakit para taşımıyoruz, onun yerine en az iki veya üç kredi kartı taşıyoruz. Çünkü kredi kartlarını kullanım alanları o kadar geniş ki. İhtiyacımız olan bir şeyi alırken, burada kredi kartı geçmiyor diyen hiç bir yer yok artık. Hayatımızın tüm alanlarında kolaylıkla kullanabiliyoruz. Ama kredi kartlarının hepsinin ayrı bir özellikleri vardır. Yani değişik avantajları vardır. Kendi ihtiyacımızı karşıladığımız hangi  alanlarda, daha çok kullanıyorsak o tür kredi kartları kullanmak bizim için daha faydalı olabilir.

vakıfbank başvuru

vakıfbank başvuru

Örneğin; kredi kartımızı en çok gıda ürünlerinde kullanıyorsak, bu konuda anlaşmalı alışveriş merkezlerinde kampanyalar düzenleyen kartları kullanmalıyız. Ya da ulaşım için daha çok kullanıyorsak, aldığımız biletlerde indirim sağlayan kartları kullanmalıyız. Gerçi bir çok kişi iki veya üç kredi kartı kullandığı için bu tür ihtiyaçlarını karşılayacak ayrı kartları almalarının en büyük sebepleri de bu nedenden zaten. İlerleyen teknolojimiz sayesinde bankacılık işlemlerimizde de çok büyük kolaylıklar görmekteyiz. Bankacılık ile ilgili tüm işlemlerimizi oturduğumuz yerden yapabiliyoruz.  Anında kredi kartımız ile ilgili tüm detaylara ulaşabiliyoruz. Vakıf Bank’ın Word veya Bankomat kartınız var ise, kartınızdaki limiti öğrenmek çok kolay.

Vakıfbank Kredi Kartı Limit Arttırımı

vakıfbank

vakıfbank

Vakıf Bank’ın web sitesinden kredi kartınızın, ön yüzündeki numaraları, son kullanma tarihini, güvenik kodunu ve şifrenizi girdikten sonra, kendi internet sayfanızı oluşturabilirsiniz. Sırası ile sistemin sizi yönlendirdiği bilgilerinizi girdikten sonra, iletişim bilgilerinize şifreniz gelecektir. Şifreniz geldikten sonra, internet bankacılığından artık kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sayfanızdan kredi kartınız ile ilgili, tüm ödemelerinizi, yaptığınız harcamalarınızı, gelecek taksitlerinizin miktarını, kalan limitinizi yani tüm detayları görebilirsiniz.

Artık kredi kartlarımızla ile ilgili bilgileri öğrenmek için, dakikalarca süren müşteri hizmetlerini aramak zorunda değiliz. Ayrıca bankacılık sistemini cep telefonunuza da indirebilirsiniz. Yeni güvenlik sistemi cep imzaya da sahip olacaksınız. Vakıf Bank’ın web sitesindeki yer alan, İphone, Android, Windows Phone seçenekleri seçip hemen cep telefonunuza indirebilirsiniz. Böylelikle nerede olursanız olun ve istediğiniz saatte, Vakıf Bankacılığından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 1 Mayıs 2016 - 8:41:02

Benzer Konular

Yukarı Çık