Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Üreten Çiftçiye 5 Yıl Vadeli Kredi

Çiftçilik ve tarım her ülkede olduğu gibi Türkiye için de çok önemli bir kalkınma aracı. Büyük ülkeler, üretimleri ve tarımcılık alanında gösterdiği gelişim ile birlikte dünyanın önemli ekonomileri arasına giriyor. Bunun için de çiftçilerin ve tarım alanlarının kredi imkanlarını geliştirmek ve bu kişilere destek olmak gerekiyor. İşte bunun farkında olan bankalardan birisi olan Ziraat Bankası, üretimin bel kemiği olan çiftçilere 5 yıl vadeli ve çok düşük faiz oranları ile kredi veriyor. Bu kredilerin yanı sıra taksit ertelemeli veya artan taksit ödemeli imkanları ile çiftçilerin hem yüzünü hem de cebini güldürüyor.

Ziraat Bankası çiftçi kredileri ile birlikte isterseniz çiftçilik işletmelerinizi geliştirebilir veya bireysel olarak çiftçilik yapıyorsanız tarlanız için önemli yatırımlarda ve bakımlarda bulunabilirsiniz. Ya da tarlanız veya hayvanlarınız için gerekli olan makine ve teçhizatları bu krediler ile temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Hesaplama

Ziraat Bankası aynı zamanda krediinizin borçlarını 1 yıllık ertelemeli taksitler ile de kabul etmektedir. Ziraat Bankası, aylık olarak gelirinizin arttığı dönemlerde daha fazla para yatıracağınız kredi imkanlarını da sizlere sunmaktadır.

Kategori: Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 8 Haziran 2016 - 10:50:06

Benzer Konular

Yukarı Çık