Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Üniversiteli Öğrenciler İçin Kredi Araştırması

Üniversite öğrenciler için ekonomik davranmak ve avantajlı ürünlerden yararlanmak çok önemlidir. Pek çok firma her alanda öğrencileri çekebilmek için farklı promosyonlar uygulamaktadır. Türkiye’de iki milyonu aşkın sayıda üniversite öğrencisi bulunmaktadır. Bu da bankalar için çok önemli bir veridir. Üniversite öğrencilerinin potansiyeli düşünüldüğünde bankalar, gençlere yönelik avantajlı ürünler çıkartmaktadır. Kredi kartlarının yanı sıra eğitim kredileri veya banka hesap kartları bu anlamda çok önemlidir. Öğrenciler de genelde yıllık kart ücreti olmayan, puan kazandıran ve nakit avans verebilen kredi kartlarını tercih etmektedir.

Üniversiteliye Kredi Veren Bankalar

Biz de bu yazımızda üniversite öğrencileri için bankalarca verilen en uygun kredi kartlarını derledik;

Ziraat Bankası Genç Bank Kredi Kartı

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından verilen kredi ve burslar bilindiği gibi öğrencilere Ziraat Bankası tarafından verilmektedir. Bu durumu bir avantaja çeviren Ziraat Bankası, KYK’den burs veya kredi alan öğrencilere çok avantajlı bir kredi kartı vermektedir. Bu kredi kartı hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği taşır. Bu sayede öğrenciler tek bir kart ile bütün işlemlerini yapabilmektedir. Öğrenciler için nakit avans seçeneği de sunan Ziraat Bankası yıllık kart ücreti almamaktadır. Üstelik nakit avans miktarı da 250 TL’dir.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart

Türkiye’de öğrencilere özel olarak kredi kartı çıkaran bankaların başında gelen İş Bankası, İş’te Üniversiteli kredi kartları ile öğrencilerin her alanda avantajlı hale gelmesini sağlamıştır. İş Bankası kredi kartları sayesinde en uygun faiz oranlarından yararlanabilir ve alışverişlerinizde puan kazanabilirsiniz. Üstelik limitlerinizin ve borçlarınızın belirli seviyede olması durumunda nakit avans da alabilirsiniz.

Üniversite TEB

TEB, üniversite öğrencilerini unutmadı ve onlar için çok özel bir kredi kartı hazırladı. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri bu kartlardan yararlanabilmektedir. Kredi kartı limiti 800 TL veya 1000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Faizi düşük ve taksit avantajları çok fazla olan bir kredi kartıdır.

Akbank Exi26

Akbank Exi26 kredi kartı sayesinde alışverişlerinizde puan avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartı, yıllık kart ücreti olarak sadece 20 TL almaktadır. Limit ise 900 TL’ye kadar çıkarak sizlere avantajlar sağlar.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 20 Mayıs 2016 - 9:42:35

Benzer Konular

Yukarı Çık