Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ÜniversiTEB Bonus Card Başvurusu

ÜniversiTEB Bonus card nedir ne işe yarar? Kredi kartları hayatımızın her alanında ve her ihtiyacımızda kullandığımız kartlardır. Bankalardan kredi kartı almak artık çok kolay. Ama belirli şartları taşıyorsak. Yani kredi notumuz yüksek ise ve daha önce bankalara olan ödemelerimizi zamanında ve düzenli yapmışsak her bankadan istediğimiz kredi kartını alabiliyoruz. Ama daha önceden bir bankaya ödemesinden dolayı hacizlik olmuş ve bu ödenmemişse hiç bir banka az limitli de olsa kredi kartı vermez.

ÜniversiTEB Bonus Card Özellikleri

Her bankanın kredi kartlarının özellikleri farklıdır. Hangisi bize daha uygun ise onu kullanmalıyız. Mesela, kredi kartımız ile en çok harcamalarımızı gıda üzerine yapıyorsak, bir çok alışveriş merkezlerinde anlaşmalı kampanyalar düzenleyen kredi kartlarını kullanmak bizim için daha avantajlı olabilir. Ya da yüklü miktarlar olan, beyaz eşya veya mobilya gibi ihtiyaçlarımız için en çok kullanıyorsak, taksit yapabilen ve bu tür mağazalarla anlaşmalı olan kartlı seçmeliyiz.

universiteb-

universiteb-

Yurt dışı veya yurt içi çok fazla uçak seyahatlerimiz var ise, uçak biletlerinde kampanyalar yapan veya uçak milleri biriktiren kartlar kullanmalıyız. Yani kısacası ihtiyacımızı karşılayacak kartlar kullanmalıyız. Mesela, Üniversiteb bonus card. Hem harcayıp hemde kazanabileceğiniz bir kart. Bonus üyesi mağazalardan alışverişlerinizde taksit yapabilirsiniz. Yada daha önce kazandığınız bonusları bu üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz cep hattınıza TL atabilirsiniz. Size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Gönderim ücreti ödemeden bir yakınınızın adresine çiçek, hediye, konser bileti, uçak bileti gönderebilirsiniz. Bonus kartınızı kullanarak, TEB seyahat hattından uçak biletinizi alabilir, otel rezervasyonu yaptırabilir hatta araç kiralayabilirsiniz. Hatta tüm bu harcamalarınızı altı taksite bölebilirsiniz. Böylelikle ufak taksitler ile ödeme zorluğu da çekmezsiniz. Yani sizin ihtiyaçlarınızı bu kart karşılıyorsa ve daha bir çok avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, Üniversiteb bonus card başvurusunda bulunabilirsiniz.

İster Türkiye Ekonomi Bankası’nın web sitesinden TC kimlik numaranızı, cep numaranızı ve e-posta numaranızı yazarak başvurabilirsiniz. Yada size en yakın bir TEB Bankasına başvuruda bulunabilirsiniz. Üniversiteb bonus card ile ile daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de 0850 200 0 666 numaralı müşteri hattından öğrenebilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 27 Nisan 2016 - 8:03:25

Benzer Konular

Yukarı Çık