Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Turuncu Hesap Eft Ücreti Kesiyor Mu?

Turuncu Hesap ING Bank tarafından müşterilerine sunulan bir vadeli hesap türüdür. Turuncu hesaba para yatırarak hoş geldin faizden ilk etapta yararlanabilirsiniz. Bu faiz oranı yeni başlayan müşteriler için yüzde 10 olarak belirlenmektedir. Daha sonra bu faiz oranı yüzde 6.5 olarak kullanılmaktadır. Turuncu hesap ile birikmiş paranızı yatırım olarak kullanabilir ve faizi üzerinden aylık kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik 10 bin TL ve üzer para yatırmanız durumunda yüzde 15 oranındaki faizlerden yararlanmanız da mümkün olmaktadır. Bundan dolayı Turuncu Hesap çok önemli faydalar sağlayabilmektedir.

ing bank 2016

ing bank 2016

Turuncu hesabınızı internet şubesi üzerinden yönetebilirsiniz. Turuncu hesap ile istediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz. Turuncu hesap ile eft yapacağınız zaman 1 TL’lik işlem ücreti ödemeniz gerekmektedir. Ancak Turuncu hesap müşterilerine çok önemli bir fırsat daha sunmaktadır. Bunlardan birisi de e-turuncu hesaptır. Normal turuncu hesabınızı hemen e-turuncu hesabınıza çevirerek havale ve eft ücretlerinden kurtulabilirsiniz.

E-turuncu hesabın ilk olarak müşterilerine uyguladığı hoş geldin faizi de yüzde 13 olarak belirlenmiştir. Daha sonraki dönemlerde yüzde 7 olarak kullanılmaktadır. Bütün bankacılık işlemleri de e-turuncu ile ücretsiz yapılmaktadır.

Kategori: İNG Bank
Yazar: Tarih: 21 Nisan 2016 - 9:40:13

Benzer Konular

Yukarı Çık