Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Türkiye Finans Mobil Bankacılık

Günümüzde akıllı telefon kullanmayan insan sayısı yok denecek kadar az. Çalışan nüfus çok fazla. Metropollerde yaşamanın dezantajı zamanımız çok kısıtlı. Bankaya gidip sıra bekleyerek vakit kaybetmek istemiyoruz. Bu yüzden imdadımıza cep şubemiz yetişiyor.

Akıllı telefonlarımıza Türkiye Finans Bankasının sitesinden edinebileceğiniz qr kodu okutarak yada google play store ya da ios mağazalarından  Türkiye Finans Mobil Şubeyi kurabilirsiniz. Mobil şubeyi kullanmak için İnternet şubesi bilgilerinizi bilmeniz yeterli.

Tüm bankacılık işlemlerini vakit kaybetmeden, güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Hesaplarınızın detaylarını, hesap hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Faturalarını ödeyebilirsiniz hem de artık sadece barkod okutarak ödeme kolaylığı ile. Hatlarınıza tl yükleyebilir, havale, eft işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Kredi  kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Başka bankaya yatırmanız gereken meblağları havale ile gönderebilirsiniz. Piyasa bilgilerini güncel olarak izleyebilir, size en yakın atm leri ve Türkiye Finans Bank şubelerini görüntüleyebilirsiniz.

Sürekli güncellenen yapısı, karşılaştığınız sorunlarda hemen geri dönüş yapıp sizi bilgilendirmeleriyle mobil Türkiye Finans Bank Şubesi telefon ve tabletlerinizdeki en yakın arkadaşınız olacak.

Kategori: Türkiye Finans Bankası
Yazar: Tarih: 25 Ocak 2016 - 7:00:18

Benzer Konular

Yukarı Çık