Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Türkiye finans’ın  sayısız ihtiyacımızı düşünerek bizim için sunduğu,her ihtiyaca uygun sayısız özellikte kredi kartı var. Bu kartlarla dünyanın her yerinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Taksitli alışveriş yapmak isteyenler için Happy kart, hem harcama yapayım hem de puan kazanayım diyorsanız Happy kart gold, ayrıcalıklar dünyasına adım atmak istiyorsanız Happy kart platinum, kart aidatım olmasın diyorsanız Happy zero,  anne olacağım ya da anneyim çocuğumun geleceğine yatırım yapmak istiyorum diyorsanız Happy anne , Kıbleyi gösteren kartım olsun diyorsanız haremeyn şua, hac- umre kutsal yerler ziyaretlerinizde harcamalarınızı güvenle yapmak için Haremeyn kart ihtiyaçlarınıza cevap niteliğinde.

Bu kartlara bende sahip olmak istiyorum diyenlerdenseniz T:C. kimlik numaranızı yazıp 2444 e gönderebilir, ya da size en yakın Türkiye finans Şubesine başvurabilirsiniz. Peki başvurumu yaptım, sonucunu öğrenmek istiyorum nereden sorgulama yapabilirim diyorsanız başvurunuzun sonucunu başvuru yaptığınız ilgili şubeden ve ya 0850 222 22 44 numaralı müşteri iletişim merkezini arayarak Kredi kartı başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

Kategori: Türkiye Finans Bankası
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 7:01:45

Benzer Konular

Yukarı Çık