Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Türkiye Finans Esnaf Kredisi

Türkiye Finans’tan Türkiye esnaf ve sanatkârları konfederasyonu TESK üyesi işletmelere mal ve hizmet alımları ve makine, teçhizat yenilemeye kadar farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirilen finansman paketleri ile destek olmaya devam ediyor.

Türkiye Finans iş yeri yenilemeden mal ve hizmet alımına kadar her ihtiyacınızda finansman olarak kolay ve hızlı bir şekilde esnafın yanında.

TESK hızlı çözüm paketinin avantajları ise saymakla bitmiyor. Hızlı değerlendirme süreci ile limit tahsis imkânı ve finansman desteğinden en kısa zamanda faydalanmanız için olanaklar sağlar. Faal kart ve siftah kart ile satın alma işlemlerinizi peşin fiyatından yapabilir, uygun vadelerde geri ödeyebilirsiniz.

Üstelik 50.000 TL ye kadar olan taleplerinizde faal kartınızı kefilsiz ve teminatsız otuz dakika içerisinde kolayca alabilirsiniz. 200.000 TL’ye kadar olan talepleriniz için ise siftah kart avantajından yararlanabilirsiniz.

Sabit maliyet avantajı işletmenizi ekonomik dalgalanmalara ve sarsılmalara karşı korur. Mevduatlarınızı bir üst havuzda değerlendirme olanağından da yararlanabilirsiniz.

Başvuruda bulunmanız için gerekli belgeler ise imza sirküleri, vergi levhası, esnaf sicil tasdiknamesi, faaliyet belgesi, esnaf sicil gazeteleri, mali vergiler olarak sisteme geçmiştir.

Kategori: Türkiye Finans Bankası
Yazar: Tarih: 2 Mart 2016 - 12:00:30

Benzer Konular

Yukarı Çık