Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Türkiye Finans Bireysel Emeklilik

Türkiye Finans ile geleceğinizi güvence altına alabilir ve huzur içerisinde bir emeklilik yaşayabilirsiniz. Son dönemlerde yaygınlaşan ve vatandaşların bilinçlenmesi ile artan Bireysel Emeklilik Sistemi, şu anda bulunan kamu sosyal güvenlik sistemlerine tamamlayıcı olarak oluşturulan bir fondur. Bu sistem sayesinde sosyal güvenlik kurumlarından alınan emekli maaşınızın yanında ek olarak ikinci bir emeklilik geliri sağlanmaktadır.

Türkiye Finans Bireysel Emeklilik Sorgulama

Türkiye Finans tarafından her ay otomatik ödeme talimatı ile alınan bireysel emeklilik fonu düzenli gelir elde ettiğiniz dönemde sizlere küçük birikimler ve tasarruf sağlamaktadır. Bu sistem aynı zamanda geleceğinize yatırım yapmanızı sağlar.

Türkiye Finans Bireysel Emeklilik Sistemine giriş tarihinizden itibaren en az on yıl sistemde kalma şartlar arasında yer almaktadır. İlerleyen dönemde ise 56 yaşınızı tamamladıktan sonra emekliliğe hak kazanabilirsiniz. O zamana kadar oluşan tasarruflarınızı emeklilik maaşı ya da toplu para şeklinde almayı tercih edebilirsiniz. Emeklilik sistemlerinde devlet katkısının olması da yatırımınız da destek almanıza ortam hazırlamaktadır. Bireysel Emeklilik Sistemi için siz de Türkiye Finans’a gelin ve rahat edin.

Telefon : 444 2 444  0850 222 22 44

Kategori: Türkiye Finans Bankası
Yazar: Tarih: 24 Mart 2016 - 9:13:26

Benzer Konular

Yukarı Çık