Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Turkcell cüzdan ile para çekme

Hayatımızı kolaylaştıran bir diğer ürün Türkcell Cüzdan ile işlemlerimizi yapabildiğimiz bir sistemdir. Türkcell cüzdan cep telefonunuz ile TL yükleme paket satın alma para gönderme gibi işlemleri yapabilmenizi sağlar. Cep telefonunuzla temasız ödemenin yanı sıra internette cep telefon numaranızla alışveriş yapabilme imkânınızda bulunuyor. Turkcell cüzdan servisinden faydalanmak için CUZDAN yazıp 7777 ye göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Türkcell cüzdanınızı kullanmanız için mastercart maestro logolu Akbank veya garanti bankası kartınızı cüzdanınıza ekleyebilirsiniz. Kartınız yok ise Türkcell iletişim merkezlerinden Türkcell cüzdanınıza nakit para yükleyebilirsiniz. 7 gün 24 saat para gönderme tl yükleme ve güvenli alışveriş yapabileceğiniz Türkcell cüzdan ile hayatınız kolaylaşacak. Türkcell cüzdanı kullanarak günün her saati dilediğiniz her yerden dilediğiniz kişinin cep telefonuna para gönderebilirsiniz.

Turkcell Cüzdan Para Yükleme

Aynı zamanda Türkcell hattınıza TL yükleyebilirsiniz. Türkcell Cüzdanınıza ilk para yüklemenizin ardından cep telefonunuza SMS ile Garanti Bankasından 4 haneli bir şifre gönderilir ve Türkcell cüzdanınızdan yapacağınız işlemlerde yüklenen paranızı kullanmak istediğinizde kullanım başlığında garanti paramı seçmeniz ve bu şifreyi kullanmanız gerekmektedir. Türkcell cüzdan ile para çekmeniz için ATM ye giderek kartınızdan para çekebilirsiniz.

Para gönderdiğiniz kişi SMS te yer alan şifre ve gönderilen tutar göndericinin telefon numarası bilgisi ile parayı çekebilir.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 7 Ocak 2016 - 10:55:15

Benzer Konular

Yukarı Çık