Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Turizm Destek Kredileri

Turizm destek paketleri sayesinde bütün bankaların uygun faiz oranlarından yararlanarak kredilerinizi alabilirsiniz. Bu kredilerin birisi de Ziraat Bankası içerisinde yer almaktadır. Bu kredi sayesinde turizm ve turizm ile işbirliği içinde çalışan sektörlere yönelik hazırlanan Turizm Destek Paketi çerçevesinde sektörün yatırım kredileri desteklenirken, kısa, orta ve uzun vadeli işletme finansmanı kredisi de teşvik edilmektedir.

 

Turizm Destek Kredisi Hesaplama

Yatırım kredileri, “yeni yatırım” ve “yenileme kredileri” olmak üzere sektörün ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiştir. Esnek vade, ödemesiz dönem ve uygun faiz seçeneklerini içeren Turizm Destek Paketi tüm sektöre hizmet vermektedir.

turizm destek kredisi

turizm destek kredisi

 

Kredi ürünlerinin dışında turizm sektörüne özel bankacılık kredileri Ziraat Bankasında yer almaktadır. Bu destek paketi içerisinde esnek vade, ödemesiz dönem, sezon ödemeli İşletme Finansmanı Kredisi, yeni yatırımlarınızı ve tesisinize yaptığınız yenilemeleri finanse eden azami 2 yıl ödemesiz 7 yıl vadeli yatırım kredileri, konaklama tesisleri, seyahat acenteleri, tedarikçi firmalar ve ulaşım sektörüne hitap eden cazip kredi seçenekleri yer almaktadır. Garanti Bankası, İş Bankası da bu krediler gibi destek kredisi düzenlemektedir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 14 Aralık 2015 - 7:56:28

Benzer Konular

Yukarı Çık