Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Traktör Kredisi

Tarlanız var ve ekmek biçme işlemleri için eksikleriniz arasında traktör yer alıyor ise, nakit paranız yok ise traktör kredisi alabilirsiniz. Türkiye genelinde birçok banka bu krediyi vermektedir. Hangi banklardan alabiliriz ve detaylar nelerdir hemen tarafınıza aktaralım.

TRAKTÖR KREDİSİ VEREN BANKALAR

Tarım da hayvancılık da yatırım denilince aklımıza ilk olarak Ziraat bankası gelmektedir. Ziraat bankasından traktör kredisi alabilirsiniz. Alacağınız krediyi 3,6 ya da 12 ayda bir geri ödeme şansınız var. Hatta sıfır kilometre yerine ikinci el traktör kredisi alabilirsiniz. Alacağınız traktör azami 5 yaşını doldurmamış olmak zorundadır. Aynı geri ödeme alternatifi ikinci el traktör içinde söz konusudur. TEB bankasından da traktör kredi çekebilirsiniz. 72 ay vade ile geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Tarımsal yatırım kredileri başlığı altında traktör ve tarımsal ekipman kredisi sunmaktadır. Traktör bedelinin yüzde 75’lik kısmına kadar kredi sunmaktadır.

 

Traktör kredisi için yapmanız gereken tek şey sıraladığımız bankalardan herhangi birinin en yakın şubesine giderek başvuru yapmak. Sonrasında kredinizi alın ve tarımsal eksiklerinizi tamamlayın

Kategori: Denizbank, TEB Bankası
Yazar: Tarih: 14 Kasım 2015 - 7:17:56

Benzer Konular

Yukarı Çık