Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Tozlu Giyim Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor

Tozlu Giyim, Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitelerinden birisidir. Diğer rakip sitelere göre daha uygun fiyat seçeneklerini ve ürün kataloglarında çeşitliği sunan bir kuruluş olan Tozlu.com birçok kredi kartıyla da anlaşmalıdır.

Tozlu Giyim, Akbank başta olmak üzere çeşitli bankalar ile anlaşma halindedir. Akbank’ın kredi kartı olan Axess, HSBC’nin kredi kartı Advantage, Finansbank kredi kartı, Halkbank’ın kredi kartı olan Paraf Card, Yapı Kredi Bankası’nın kuruluşu olan World kart ve Garanti Bankası kredi kartı olan Bonus kart, Tozlu Giyim’de sahiplerine kazandırmaktadır.

4 taksit seçenekleri bütün kartlarda yer almaktadır. Ancak bazı kampanya dönemlerinde kredi kartlarına 6 ay da taksit yapabilmektedir. Bonus kart gibi puan kazandıran kredi kartlarında ve bazı kampanya dönemlerinde Yapı Kredi Word Kart’a ek olarak iki taksit sunmaktadır.

Fiyatların genel olarak uygun olması nedeniyle kredi kartlarıyla yapılan alışverişler Tozlu üyelerinin daha kolay bir ödeme dönemi geçirmesini sağlamaktadır. Bu kartlarda vade farkı da uygulanmamaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 8 Mart 2016 - 10:14:35

Benzer Konular

Yukarı Çık