Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ticari Araçlar İçin Taşıt Kredisi

Ticari araçlar için bankaların vermiş olduğu taşıt kredisi bulunmaktadır. İşletmenizi geliştirmek için yapacağınız finansal kaynakları banka kredilerinden karşılayabilirsiniz.

Taşıt kredisinde araç rehin alınır ve kefil istenmez 60 aya kadar vade seçenekleri vardır. Kasko bedelinin %70-90 kadar kredi kullanabilme imkânınız bulunuyor. Taşıt kredisinde vade ve faiz oranları bankalar arası değişiklik göstermektedir. Kaskonun kredi alacağı bankadan yaptırılması ile faiz oranı ve masraf indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Ticari Taksi Alım Kredisi

Taksi Plakası Alım Kredisi

Taksi Plakası Alım Kredisi

Acentaların dönemsel olarak bankaya yaptığı anlaşmalarla tüketicilere özel faiz oranı seçenekleri sunulur. 0 km araçlarda araç rehin alınır ve genelde kefil istenmez araç kasko bedelinin %60-80 kadar kredi kullanabilir ve maximum vade 60 aydır. 2. El araçlarda ise araç rehin alınır ve kefil istenir araç kasko bedelinin %60-80 kredi kullanabilirler.

Taşıt  Finansmanı Veren Bankalar

Taşıt kredisi veren bankaların birbirinden farklı avantajları vardır. Örneğin ziraat bankasında ister 0 km ister ikinci el olsun almak istediğiniz araca karar verdiğinizde 48 aya kadar vade ve uygun faiz seçenekleriyle taşıt kredisi alabiliyorsanız. 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullanılabiliyor ve 48 aya kadar vade imkânı bulunuyor.

Kategori: Diğer, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 6 Ocak 2016 - 8:06:16

Benzer Konular

Yukarı Çık