Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teknosa’da 100 TL’lik Maxipuan Kampanyası

Maximum kart ile birlikte her zaman önemli kredi kampanyalarında yer alabilirsiniz. World Kart ile yapılan anlaşma sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi kampanyalarını kullanabilirsiniz. Kampanya süresince 1 Aralık 2015  – 22 Aralık 2015 tarihleri arasında Teknosa mağazalarından ve teknosa.com’dan  tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 1000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Puan kazanmak isteyen ve kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “TEKNOSA”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahil edilmektedir.

Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “TEKNOSA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Bu kredi kartı kampanyaları sayesinde her zaman en iyi ödeme işlemlerini yerine getirebilir ve diğer kredi olanaklarını görebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 5 Aralık 2015 - 4:38:25

Benzer Konular

Yukarı Çık