Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teknosa Kredi Akbank

Akbank teknoloji devi Teknosa ile işbirliği yaparak müşterilerine çok özel bir kredi seçeneği hazırladı. Türkiye’nin en önemli teknoloji marketlerinden birisi olan Teknosa ile en önemli bankalarından birisi olan Akbank, müşterilerine yeni yılın en önemli kampanyalarından birisini sunuyor.

Akbank Direkt ile birlikte işlem yapan kişiler, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde Akbank üzerinden 100 TL’lik indirim kazanabilmektedir. Akbank Direkt ile birlikte işlem yaparak en özel seçeneklerin sahibi olabilir ve Teknosa’nın birbirinden özel ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Teknosa içerisinde binlerce çeşit teknoloji ürünü yer almaktadır. Bu ürünleri aldığınız zaman aynı zamanda uzun süreli Teknosa garanti servisinin de sahibi olabilirsiniz. Akbank Direkt üzerinden internet ile birlikte hızlı ve kolay işlem yapan kişiler ise Teknosa sayesinde bu avantajlarını paraya çevirebilmektedir.

Akbank ve Teknosa işbirliğinden yararlanmak isteyen kişilerin 30 Ocak’a kadar işlemlerini yapması gerekmektedir. Bu işlemler sayesinde bütün Teknosa ürünlerinden faydalanabilmekte ve akıllı telefonlardan ev eşyalarına binlerce çeşit üründen birisinin sahibi olabilmektedir. Teknosa ve Akbank ilerleyen günlerde de yeni kampanyalar düzenleyecektir.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 25 Ocak 2016 - 6:13:42

Benzer Konular

Yukarı Çık