Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Teknosa Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor?

Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi olan Teknosa, çeşitli banka kredi kartlarıyla anlaşmalıdır. Bu sayede müşterilerinin aldıkları ürünleri daha kolay ödeyebilmeleri için kredi kartlarına taksit seçeneklerini sunmaktadır.

Teknosa Kredi Kartına Taksit Seçenekleri

Teknosa Bonus kredi kartına da 9 taksit vermektedir. Bu miktar tüm Bonus Card’lar, Money Card, Miles&Smiles kredi kartı, American Express, Flexi card ile 9 taksit seçeneği geçerlidir. Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar en fazla 3 taksit yapabilme hakkına sahiptir.

Teknosa kredi Akbank Axess kart için 9 taksit avantajlarını sunmaktadır. Axess, Wings, Bank’o Card Axess asıl ve ek kartları ile yapılan satışlarda (cep telefonu hariç) 9 taksit kampanyasında bu geçerlidir.

Halkbank Paraf kart ise 5+4 taksit olarak kullanılabilir. Maximum kredi kartı olan kişiler ise 5 taksit avantajlarından yararlanabilmektedir. Maximum özellikli tüm kredi kartları (Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Şirket Kredi Kartları) ve Ziraat Bankası Maximum Kart ile 5 taksit cep telefonları dışında tüm ürünlerde geçerlidir. World karta da 5 taksit yapma seçeneği Teknosa bayilerinde bulunmaktadır.

 

Kategori: Halkbankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 4 Mart 2016 - 9:32:06

Benzer Konular

Yukarı Çık