Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Yılbaşı-Yeniyıl Kredisi Başvurusu

Türkiye’nin önemli alternatif bankalarından birisi olan TEB son dönemlerde düzenlediği kredi kampanyaları ile piyasalarda önemli bir yere gelmiş durumda. Diğer büyük bankalar ile rekabete giren ve avantajlı ödeme şekilleri sayesinde birçok kişinin ihtiyacına karşılık veren TEB yeni yıl gelmeden önce özel kredi ürünleri hazırladı. Bütün sene boyunca bayram ve tatil gibi dönemleri değerlendiren ve bu açıdan önemli bir kredi ürünü bulunduran TEB yeni bir yıla merhaba demeden önce özel indirimler, faiz oranları ve vade seçenekleri içeren krediler hazırlamış durumda.

TEB YILBAŞI KREDİSİ HESAPLAMA

 

TEB  yılbaşı kredileri genel ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilmektedir. Bu sayede gerekli olan bütün ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve en uygun ödeme seçeneklerini görmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik TEB kredilerine başvuruda bulunmadan önce TEB kredi maliyet tablosunu internet şubesi üzerinden değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte TEB telefon bankacılığı ile de TEB kredileri hakkında bilgi alabilirsiniz. TEB şubelerine gelerek güleryüzlü TEB personeli ile ödeme planlarınızı da görmeniz mümkün olmaktadır.

TEB YENİ YIL KREDİ KAMPANYALARI

TEB internet sitesi üzerinde yer alan kredi hesaplama bölümünü kullanarak da size en uygun kredinin hangisi olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu kredi sayesinde gerekli olan faiz oranlarını ve vade farklarını değerlendirmeniz mümkün olmaktadır. TEB kredi notu öğrenme sistemi sayesinde de kredi notunu görerek kredi başvurularında daha kontrolü olabilirsiniz. TEB mobil şubesi ile sms veya mail yoluyla kredi başvurusunda bulunabilir ve cevabınız anında alabilirsiniz. İndirimli TEB kredileri içerisinde 3 bin, 5 bin, 10 bin ve 20 bin TL kredi gibi kredi miktarları bulunmaktadır.

 

TEB YILBAŞI KREDİLERİ FAİZ ORANLARI 2016

Bu kredilerin faiz oranları sabit olarak belirlenmiştir. 1.55 faiz oranları ile sabit bir şekilde ödemelerinizi yapabilir ve vade oranlarını en az seviyede görebilirsiniz. TEB ihtiyaç kredisinin masrafı ise 15 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar sınırlanmaktadır. Kredilerinizi ödeme planlarını da TEB şubelerinde bulunan TEB kredi personeli ile danışmanlık hizmeti alarak düzenleyebilirsiniz.

 

TEB BANKASI YILBAŞI KREDİLERİ BAŞVURU SONUCU Ödeme planlarınızı belirlemeniz durumunda hızlı bir şekilde kredinizi alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. TEB kredileri sayesinde gerekli olan bütün indirimlerden yararlanabilir ve krediler içerisindeki avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kategori: Diğer, TEB Bankası, TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 23 Kasım 2015 - 10:29:07

Benzer Konular

Yukarı Çık