Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB SMS Kredi Başvurusu

Kredi kartı başvuruları artık şubeler dışında, internet bankacılığı üzerinden de gerçekleştirilmektedir. İnternet üzerinden yapılacak kredi başvuruları kişisel bilgilerin doğru ve kişiye ait olan gerçekçi bilgiler olmalıdır. Aksi takdirde kart başvuru işlemleri reddedilecektir. Banka şubeleri dışında TEB üzerinden de uygun fiyatlarda başlayan taksit seçenekleri ile internet bankacılığı üzerinden başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir. TEB kredi kartına internet ve şube dışı başvurular için, telefondan SMS atmakta yeterli olacaktır. 4466’ ya kredi başvuru için gerekli mesaj atıldığında gönderilecek olan linkten gerekli bilgiler doldurulup gönderilmelidir. Gerekli koşullar sağlandığında SMS ile geri bildirim sağlanacaktır.

Genel: SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS le kredi kartı başvurularında 89 TL’ ye varan indirimli taksit seçenekleri imkanı sunulmuştur. Bu kredileri ihtiyaç kredisi olarak belirlemek mümkündür. İhtiyaç kredilerin de 2.500 TL değerinde kredi tutarı için 36 aya kadar olan vadeli kredi kullanılması durumunda aylık olarak 89 TL ‘ ye varan indirimli taksitler ödenmekte. Kredi kartında yapılan alışveriş ve ihtiyaç harcamaları dışında aylık olarak %17 faiz gelmektedir. Bunun yanında dosya masrafları da içine katıldığında 89 TL, bunların dışında gerekli olan sigorta işlemleri için 76 TL yatırılmaktadır.

TEB SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB internet sitesi olan www.teb.com.tr üzerinden hemen başvurma seçenekleri ile kişisel kredi hesabının oluşturulması mümkündür. İnternet başvurularında gerçek bilgilerin girilmesi önemlidir. Aksi takdirde limit arttırmak ya da kart için gerekli bilgilerin alınması için başvuru yapıldığında gerçek bilgilere göre işlem yapılmaktadır. TEB şubeleri üzerinden kimlik bilgileri işlemleri üzerinden gerekli kredi kartı başvurusu yapılır. Koşullar sağlandığı takdirde kart onay işlemi gerçekleştirilir. Bu kredi kartlarını istenilen ve ihtiyaç duyulan her durumda kullanmak ve başvurmak mümkündür.

İnternet ve şube başvuruları dışında, telefon üzerinden 4466’ ya kredi başvuru talebi olarak SMS atıldığında TEB tarafından gerekli SMS geri bildirimi yapılacaktır. İster onay mesajıyla istenilirse gönderilen linke tıklayarak kişisel bilgilerin girilmesi sonucu kart başvuru işlemleri başlatılmış olur.

TEB Kredi Başvurusu avantajlı paketleri ike ihtiyaç kredisi dahilinde kullanılmaktadır. Farklı taksitlendirme seçenekleri ile alışverişte, kozmetikte, mağazalarda, giyim ve gıda ürünlerindeki indirimlerden yararlanmak için bonus puanlarda biriktirilebilir. Bu bonuslar ile gerekli taksitli alışverişlerin ödemesi gerçekleştirilebilir. Bonus puanlar her alışveriş sonucunda birikmektedir. Bonus puanların birikmesi için tek seferde yapılan çekimler ile daha fazla bonus toplamak mümkündür.

İlgili: Teb Kredi Başvurusu SMS ile Mümkün!

SMS kredi başvuruları hızlı ve daha kolaydır. Otomatik mesaj geri bildirimi ile müşterilerin beklemeden kredi talep işlemleri gerçekleştirilir. Ya da müşteri hizmetleri üzerinden TEB kredi kartına başvuru yapmak için gerekli koşulların ve taksitlendirmelerin neler olduğu hakkında bilgilendirme alınabilir. Kredi kartı, kişinin kendisi için açılacaksa gerekli bilgiler ile müşteri hizmetleri üzerinden koşullara uygunluk durumunda kartın başvurusuna dair talep açılmaktadır. Talebin onaylanması ile SMS olarak telefona mesaj gelecektir.

Kategori: TEB Bankası, TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 3 Kasım 2016 - 3:16:03

Benzer Konular

Yukarı Çık