Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Pos Cihazı Arıza Bildirimi

TEB ile birlikte pos cihazlarınız üzerinden işlem yapabilirsiniz. TEB üye iş yerlerine verilen pos cihazlarında kartlı, kartsız, temassız işlemlerinizi güvenilir ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

TEB Bankası üye iş yerleri: Pos cihazları bir iş yeri için oldukça önemlidir. Bu cihazlar üzerinden taksitli veya tek çekim işlemler yapılabilir. Ayrıca iş yeri sahipleri her türlü faturalarını pos cihazları üzerinden ödeyebilmektedir. Müşterilerin yanında yeterli nakit bulunmadığı zamanlarda TEB pos cihazları anında işlem yapmakta isteğe göre taksit bölmelerinde bulunabilmektedir.

TEB pos cihazlarında yer alan menü işlemleri de oldukça kolaydır. Pratik ve hafif bir şekilde kullanılabilen pos cihazları modern bir görünüme sahiptir. Bazı durumlarda pos cihazlarında birtakım arızalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda 0216 635 65 12’den TEB POS Destek Hattı’na ulaşabilir, POS ve provizyon işlemlerinizle ilgili yardım alabilirsiniz. Gün içersinde alınan arıza talebi anında giderilmekte ve teknik destek ekibi tarafından işlemler yapılabilmektedir. TEB şubelerine gelerek yeni pos cihazınızı da alabilir ve kaldığınız yerden işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 7 Mart 2016 - 9:15:37

Benzer Konular

Yukarı Çık