Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Özel Titanium Worldcard

Günlük ihtiyaçlarımızın hemen hepsini karşıladığımız kredi kartlarımız çok önemli. Cebimizde nakit paramız yok ama iki üç tane kredi kartlarımız var. Kredi kartları bankalardan bankalara farklılık göstermektedir. Kimi kartları kullanım alanları daha geniş ve kampanyaları daha caziptir. Örneğin; Teb Özel Titanium Wordcard.

Titanium worldcard’ın bir çok avantajları vardır. Özellikle iş için sürekli yurt dışına çıkan kişiler için çok önemli bir kart diyebilirim. Restorant ve eğlence harcamalarında 100 TL ve üzeri tüm harcamalarda 100 TL ye varan %10 ekstra world puan kazanma şansınız olan bir kart. Bu world puanlarınızı 15 gün içinde harcayabilirsiniz. Hava alanı otoparklarında %50 indirim de yararlanabilirsiniz. Bu çok önemli. Çünkü uçakla günü birlik bir yere dahi gitsek, aracımızı yanımıza alamıyoruz. Bu nedenle hava alanına gidip dönmemiz sorun teşkil ediyor.

TEB Özel Titanium Worldcard

TEB Özel Titanium Worldcard

Ayrıca hava alanı Shutte hizmeti de vardır. İzmir, Antalya, Ankara, Adana illerindeki hava alanı transferlerin sunulan shutte hizmetiyle evinizden havaalanına şoför eşliğinde TEB Özel Titanium Worldcard ile cazip fiyatlar sunmaktadır. Hafta içi Titanium Worldcardınız ile yapacağınız 100 TL lik alışverişlerinizde de, hafta sonu gideceğiniz sinema veya tiyatro biletlerinizde de %50 indirim avantajlarına da sahip olacaksınız. Ayrıca yurt dışında yapacağınız 100 TL lik alışverişlerinizde 4 taksit yaptırma şansınız da var. Yurt dışı yazıp 4616 göndermeniz yeterli olacaktır. Anında kartınız tarafından 4 adet taksitlendirmeniz oluşacaktır. Görmüş olduğunuz gibi Titanium Worldcard’ ın avantajlarını saymakla bitmiyor.  Baştaki cümlelerimde de söylemiş olduğum gibi, kredi kartlarının özellikleri birbirinden farklıdır. Daha çok kampanyalar sunan kartları kullanmak bizim daha çok avantajlardan yararlanmamıza sebep olacaktır. Ayrca Teb özel Titanium Worldcard hem yurt içinde hemde yurt dışında kullanabileceğiniz bir kart. Bu nedenle yurt dışına çıktığınızda da nakit ihtiyacınız için yararlanabileceksiniz. Teb Özel Titanium Worldcard başvurmak için size en yakın TEB Bankalarına başvurabilirsiniz. Yada kart ile detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz 444 0 666 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları, TEB Bankası
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:27:16

Benzer Konular

Yukarı Çık