Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Özel Etkinlikleri

Bir çok kişi TEB Bankasının özel etkinleri bilmemektedir. TEB özel etkinlikleri o kadar sosyal içerikli ki. The Pitcher TEB etkinliği 16.04.2016 tarihinde düzenlenecek olan, girişimlerin kendi fikirlerini yatırımcılara sunmak şansları olan bir etkinlik. En başarı girişimcilerde ödüllendirilmektedir. Türkiye İnovasyon haftası İzmir de düzenlenmiştir. Startup Turkey geçen aylarda Antalya da düzenlenmiştir.Dünya Melek Yatırıım Formu, Pamukkale Tekno Kent Melek Yatırımcılar, G3 Forum, IBA Star-up Konferansı, Webrazzi Starup gibi bir çok etkinlikleri her yıl düzenlenmektedir.

Bu sayede bir çok girişimcinin gelişmesi ile ilgili yardım ve destekleri olan projeler Ülkemiz içinde çok önemli adımları kapsamaktadır. TEB özel etkinliklerinden haberdar olmak istiyorsanız TEB özel etkinlikler sayfasına gidip E- BÜLTENE ABONE OL, dan üye olabilir, nerede ne gibi etkinlikleri konusunda bilgi sahibi de olabilirsiniz. Özellikle genç  girişimcilerin yapacakları iş konusunda tecrübe edindirme ve yüreklendirme projeleri taktire şayandır.

TEB BNP PARİBAS

TEB BNP PARİBAS

Diğer en önemli spor etkinliği ise; Teb BNP Paribas istanbul Cup. Bu büyük etkinliğini duymayan kalmamıştır. Mesela; Venus Willam’ın İstanbul boğaz köprüsünde yaptığı gösteri tenisi, günlerce haber bültenlerinde gösterilmişti. Özellikle dünyaca ünlü tenisçileri Ülkemize gelmesi ve burada Koza Arena da düzenmiş olduğu tenis turnuvaları çok konuşulmaktadır. Bir çok tenis severin takip ettikleri turnuvalara talepler büyük. Her yıl düzenlenen ve yurt dışında da büyük talep gören etkinliği sayesinde, ülkemize katkısı büyüktür. Tenis sporunun hem tanıtılması hemde yapıldığı tarihlerde ülkemize gelen turist sayısını büyük ölçüde etkilemekte. Bu sayede sadece spor etkinliği değil, ülkemizin tanıtılması yönünden büyük önem teşkil etmektedir.

18-24 Nisan2016 da bahar aylarında başlayacak olan etkinlikte dünyaca ünlü Tomic ve Grigor Dimitrov un geleceği tenis turnuvası için  yakında satışa sunulacak olan biletlerini TEB BNP Paribas İstanbul web sitesinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Eşsiz bu büyük etkinlikteki tenis turnuvalarını izleme zevkine ulaşabilir, dünyaca ünlü beğendiğiniz tenisçileri yakından görme şansı bulabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 1 Nisan 2016 - 1:20:03

Benzer Konular

Yukarı Çık