Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB MİL Programı

Kullandığımız her kredi kartının farklı özellikleri vardır. Bizim için hangi avantajlar daha uygun ise, o Bankanın kredi kartlarını kullanmayı tercih ederiz. Yada işimiz gereği kullandığımız kredi kartının avantaj nedeni ile daha çok fırsat sahibi oluruz. Özellikle uçakla sürekli seyahat eden kişiler için uygun kredi kartları var: “TEB MİL Porgramı“. Yapacağınız tüm harcamalarınızı uçak biletlerinizi kullanabileceğiniz mile dönüştürebilirsiniz. Üstelik kartınızın da birikmiş puanlarınız olmasa bile avans mil sayesinde bu fırsattan yararlanabiliyorsunuz. 1 TL bonus = 1 mil dir.

Uçak biletinizin tamamını avans mil sayesinde alabilirsiniz. Örneğin;250 TL lik bir uçak biletiniz 250 mile eşittir. Daha sonrada avans millerinizi tamamlayabilirsiniz. Tamamlayacağınız avans millerinizi uçak biletlerinden olacaktır. Yurt içi biletleriniz için %1,5  Avrupa biletleriniz için %2,5 Uzak doğu biletleriniz için %3 mil kazanma şansınız var. En güzel taraf ise, kullanacağınız avans millerinizi bir yıl içinde tamamlama sürenizin olması. Peki hangi TEB kredi kartları için geçerlidir. TEB Platinum, TEB Yıldız Platinum, TEB özel Platinum, TEB Özel World Signia kart. Bu kartlarınız olduğu taktirde TEB mil programından yararlanabilirsiniz.

TEB Mil Programı

TEB Mil Programı

TEB mil avantajlarından yararlanmak için bazı şartlar gerekmektedir. Bunlar; kullanmış olduğunuz kredi kartınızın son 6 içinde 2 defadan fazla ödemlerinin gecikmemesi gerekmektedir. Bireysel kartlarda 4 katına kadar harcama sözünüz ve ticari kartlarda ise 8 katına kadar harcama sözünüzün olması gerekir. Bir defada ve toplam en fazla 10. 000 mil kullanabilirsiniz. Avans olarak aldığınız milleri bir yıl içinde tamamlamazsanız, kartınıza borç olarak yüklenecektir. Sadece kendinizi için uçak bileti almanıza da gerek yok. Sizinle aynı soy adını taşıyan tüm yakınlarınıza da uçak biletlerini alabilir, mil programından yararlanabilirsiniz.

TEB MİL Programı sayesinde birçok uçak  biletlerinizi bedava getirme şansınız var. Eğer sizde TEB MİL programından yararlanmak istiyorsanız size en yakın TEB Bankası şubesine gidebilir, programdan yararlanmak istediğinizi talep edebilirsiniz yada konu ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de 0850 200 0 600 numaraları müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 2 Nisan 2016 - 9:45:01

Benzer Konular

Yukarı Çık