Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB İnternet Şubesi Girişi

TEB üzerinden yapılacak olan internet bankacılığı işlemlerinizi rahat ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. TEB şubelerinden alacağınız ilk internet şifresinin ardından teb.com.tr adresinden internet bankacılığını seçerek kendinize ait bir şifre oluşturabilirsiniz.

TEB Bankası İnternet Şubesi Girişi

TEB internet şubesi girişi ve diğer işlemler için TEB şubelerinden de her türlü detaylı bilgi alabilirsiniz. Şifre oluşturmak isteyen kişiler aynı zamanda TEB telefon bankacılığını kullanarak müşteri hizmetleri ile şifrelerini yapabilmektedir. TEB internet şubesi girişi sayesinde her türlü bankacılık işlemlerinizi şubelere gitmeden yapabilirsiniz. Girişte isterseniz TC kimlik numaranızı, müşteri numaranızı veya kart numaranızı kullanabilirsiniz.

teb internet bankacılığı

teb internet bankacılığı

TEB İnternet Bankacılığı Şifre Alma

TEB internet şubesi ile birlikte kredi kartınızdaki bütün bilgileri görebilir, vadeli veya vadesiz hesabınızdan para aktarılmasını sağlayabilir ve krediler hakkında detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz. TEB internet bankacılığını kullanan kişiler aynı zamanda internet üzerinden kredi başvurusunda veya kredi kartı başvurularında da bulunabilir.

TEB kredi kartı başvuruları sayesinde şubelere gitmeden kredi kartınıza sahip olabilirsiniz. Alt yapısının güçlü olması sayesinde bilgileriniz tamamen güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Böylece siz de güvenilir bankacılık anlayışını yaşayabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 15 Mart 2016 - 9:04:13

Benzer Konular

Yukarı Çık