Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Girişim Bankacılığı

TEB Girişim Bankacılığı nedir? Özel sektörlerde çalışmak istemeyen, kendi mesleğini yapmak isteyen yada kendi işinin sahibi olmak isteyen bir çok kişi var. Ama her bakımından çok maliyetli olması sebebi ile bir çok kişide bu hayalini gerçekleştirememektedir. İllaki bir birikim gerektiren bir iş olmasını düşünmemiz, artık doğru değil. Bu konuda bir çok yardım alabilirsiniz. Bu sayede sizde kendi işletmenizi açabilirsiniz. Bu konuda uzman sahibi olmanıza da gerek yok, sadece yapacağınız iş ile ilgili biraz araştırmak yapmanız yeterli olabilir. Son zamanlarda devletimizin sunmuş olduğu özel girişimcileri desteleyen niteliği taşıyan yeni yenilikler gelmektedir. Bunların başında KOSGEB gelmektedir. Bir çok yeni girişimci kredi alarak kendi istediği projeyi gerçekleştirmekte. Hatta bir çok bankada bu konuda girişimcileri inanılmaz kredi imkanları sunmaktadır.

TEB-GIRISIM BANKACILIGI

TEB-GIRISIM BANKACILIGI

TEB Girişimcilik Bankacılığı da, yeni girişimciler için bir çok avantajlar sunmakta. Taksitli ticari, sıfır faizli kredi mevduat hesabı, eş finansman ve köprü finansmanı, spot krediler, KGF teminatlı teknolojik girişimci kredisi, arena sıfır faizli teknolojik kredi gibi bir çok kredi seçenekleri mevcut. Hangi alanda kurmak istediğiniz işletmeniz ile ilgili bilgi vermeniz yeterli. Bu konuda size neler sunabilecekleri hakkında bilgi vereceklerdir. Hatta çekeceğiniz kredilerin ödemelerinde 3-6-9-12 ay gibi geri ödemesiz avantajları mevcut. Son zamanlar de devlet desteği de alabilen işletmelerinde %55 de kullandırmaktadır.

Devlet desteğiniz kabul edildiği taktirde, aldığınız paranızı kredinize yatırabilir, bu sayede kredi borcunuzun büyük bir kısmını da ödemiş olacaksınız. Yeni girişimciler için çok güzel avantajlar sunulmaktadır. Ayrıca işletmenizi açtığınız zaman gelir durumunuza göre taksitlerinizi düzenleyecebileceğiniz bir sistem. Gelirinizi ne kadar sa bunu  muhasebeleştirip bankaya sunmanız yeterli olacaktır. Ödeme sıkıntısı çektiğiniz dönemler de size tolerans tanınmaktadır. TEB girişimcilik hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz size en yakın Teb Bankalarına başvurup, başvuru şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yada 7 24 ulaşabileceğiniz 0850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 31 Mart 2016 - 10:06:07

Benzer Konular

Yukarı Çık