Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

TEB Bonus Kredi Kartı

TEB’ in kullanıcılarına sağladığı kolaylık ve avantajlar arasında bonus toplama kartları oluşturulmuştur. Normal kredi kartları gibi olan bu kredi kartında yapılan her alışveriş üzerinden toplanan bonuslar ile seyahatler yapılabilir. Seyahat dışında, herhangi bir ihtiyaç dahilinde de kullanılabilir. Bonus puanların biriktirilmesi sonucu indirimli ürünlerden, gıda ve giyim alışverişlerinden, elektronik cihaz alımlarında vb. harcamalar için gerekli indirimlerden faydalanmak mümkündür.

İlgili: TEB Kredi Kartları

Bonus kredi kartı ile mağazalardan, AVM, alım – satımlarda, giyecek ve yiyecek ürünlerindeki indirimlerden yararlanılabilir. Özellikle hafta sonu sinema etkinlikleri ve ihtiyaç alışverişleri için avantajlı paketler mevcuttur. Bu paketlerin her birinden yapılan tek sefer harcamalarda bonus puanlar daha fazla yüklenmektedir. Bonus puanların nerede kullanılacağı kart sahibi tarafından verilenir. Örneğin; biriken bonuslar ile seyahat yapılabilir, elektronik cihaz alımları, anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapılarak indirimlerinden faydalanabilir.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

TEB şubesinden ya da TEB’ in resmi sitesi üzerinden gerekli olan ihtiyaç kredisi belirlenir. Belirlenen kartın bonus yükleme ve harcama özelliği olup olmadığına dikkat edilmelidir. İnternet sitesi üzerinden, bireysel bankacılıktan, internet bankacılığından, mobil bankacılık ve TEB müşteri hizmetleri üzerinden bonus kart başvuru talep edilebilir.

TEB kredi kartı başvuru işlemi gerekli koşullar sağlandığında sağlanabilir. Kredi kartını alacak kişilerin gerçek kimlik bilgileri ve hangi krediden yararlanacağı hakkında vereceği bilgi ile kredi talebi gerçekleştirilir. Başvurular internet üzerinden yapıldığında verilecek cep numarası ya da e-mail üzerinden olumlu ya da olumsuz geri dönüş bildirimi mesaj yoluyla yapılacaktır.

İlgili: TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Şubeye giderek yapılacak olan başvuru işlemlerinde geri dönüşler, şube tarafından iletişime geçilerek bildirilecektir. Müşteri hizmetleri ile yapılacak başvuruların bildirimi belirlenen gün süresi boyunca SMS geri bildirimi ile haber edilecektir. Onaylanan bonus kartlar için verilen adrese teslim edilmektedir. Limit belirleme ve kullanma paket avantajları kullanıcı tarafından belirlenmektedir. Şube tarafından belirlenen yüksek limit üzerine çıkılması mümkün değildir. Bu yüzden kartın kullanılacak ihtiyaç harcamasına göre belirlenmesi her kart limiti için değişiklik gösterecektir.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 5 Kasım 2016 - 12:37:51

Benzer Konular

Yukarı Çık