Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB BNP PARİBAS İSTANBUL CUP

TEB Bankasının bu tür organizasyonları, Türkiye’nin spora verdiği önemi, kültürünü tanıtmada en önemli görevi üstlenmiş şekilde. Özellikle tenis turnuvasının düzenlenmesinde sponsorluk hizmetleri ile Türkiye de ünlü tenisçilerin gelmesine öncülük etmiştir.  Özellikle 20-26 2015 yılında yapmış olduğu garanti Koza Arena da yaptığı organizasyonda dünyaca ünlü tenisçileri misafir etmiştir. Böylelikle Türkiye’nin dünya tenis turnuvalarında tanınması sağlayarak, bir çok ülkenin de dikkatini çekmiştir.

Venus Williams ın İstanbul Boğaz için köprüsünde yapmış olduğu gösteri tenisi günlerce konuşulmuştu. TEB BNP Baribas’a tüm tenis hayranlarının merakla beklediği maçları yakında başlayacaktır. 25 Nisan-1 Mayıs arasında düzenlenecek olan turnuvalara şuanda bilet satışları başlamamıştır. Özellikle insanların hayran oldukları tenisçileri görüp onları desteklemek için tüm şehirlerden gelen bir çok kişi var. TEB BNP Paribas’ın internet sitesinden olacak turnuvaların bilet satışlarını rahatlıkla alabilirsiniz. Hem de Koza Arena’nın krokisi üzerinden istediğiniz yeri belirleyerek. Tabi ön taraftan arka koltukları göre sıralamalarda fiyat farklılıkları vardır.

TEB BNP PARİBAS

TEB BNP PARİBAS

Alınmamış  boş olan yerler belirtilmektedir. 2016 yılı 25 nisan ve 1 mayıs arasında düzenlenecek olan TEB BNP Paribas İstanbul ilk katılımcıları açıklandı, Tomic ve Grigor Dimitrov. Bu haber birçok tenisseverleri heyecanlandırdığı kesin. Başka kimlerin geleceği konusunda takip edebilmeniz için www.wtatennis.com adresinden bulabilirsiniz. Ülkemizde böyle organizasyonların yapılması ne kadar güzel. Baharın gelmesiyle başlayacak turnuvalar bir çok kişi için heyecan verici. Ayrıca bu turnuvalar sayesinde bir çok turistin gelmesi de ülkemizin tanımı için oldukça önemli.

Tenis konusunda ülkemizdeki bir çok gencin tanımasında ve sevmesinde öncülük ettiği kesin. Umarım bir gün Koza Arena da bir Türk tenisçi görmek nasip olur. Eminim ki bu ilerleyen yıllarda gerçekleşecektir. Bizim ülkemizde tenis dendiği zaman genelde masa tenis akla gelmektedir. Spor deyince de futbol. Ama son yıllarda yapılan tenis sporundaki ilerlemeler sayesinde, saha tenisinin ne kadar güzel olduğunu gördük. Futbolun ülkemizde tek spor olmadığını.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 30 Mart 2016 - 9:15:45

Benzer Konular

Yukarı Çık