Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Bankası Taksit Ödedikçe Para Biriktirir

Günümüzde taksit ödemeyen pek kimse yoktur her halde. Çünkü herkesin bankalardan kredileri veya kredi kartları var. Nakit paramız cebimizde bulunmuyor. Artık kredi kartlarımız var, her daim kullandığımız. Ay sonu geldiğinizde maaşımızı sünger gibi içine çeken. Sonrası, nakit para yok ama aslan gibi kredi kartımız var. Birde bunun üzerine ev için, araba için çektiğimiz kredi de gelince. İşte o zaman paranın rengini dahi unutabiliyoruz. Ama yapacak bir şey yok. Ev almak, araba almak maliyetli ihtiyaçlarımız olduğu için kredi çekmek zorundayız. Bize daha uygun kredileri araştırmak için elimizden geleni yaparız. Peki hem kredi ödeyerek hem de kazanmak ister misiniz?

teb biriktiren kredi

teb biriktiren kredi

Kulağa hoş geliyor değil mi? Evet böyle bir şey mümkün. TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) böyle bir kampanyası var. Çekeceğiniz ihtiyaç kredilerinde, yapacağınız havalelerde, EFTlerde, vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarınız da para biriktirebilirsiniz. Hem harcayacak hemde biriktireceksiniz. Bu birikiminiz Türk Ekonomi Bankası tarafından isminize açılacak bir hesapta biriktirilecek.

Mesela; 36 ay vadeli bir kredi çektiniz. Taksitlerinizi ödediğiniz her ay, size açmış oldukları hesaba da para ödeniyor. 36 ay sonunda krediniz bitti ve siz buradaki hesabınız dan paranızı çekerek  kullanabilirsiniz. Yani anında kullanabileceğiniz bir  birikim değil. Kredi ödemeleriniz bittikten sonra hak ediyorsunuz. Hem kredinizi ödeyip hemde sonunda para alacaksınız. Daha ne olsun. Başka bir bankadan kredi ödememiz bittiğinde şükür bitti demekle yetiniyoruz. Ama Türk Ekonomi Bankasında ise sonrasında alacağınız birikiminiz sayesinde dilediğinizi gibi harcayacağınız bir paranız olacak.

Taksit ödedikçe biriktiren krediden faydalanmak istiyorsanız size en yakın Türk Ekonomi Bankasına giderek başvurabilirsiniz. Yada web sitesinde anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz de 7 24 hizmetiniz de olan 0850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Birikiminiz de çekeceğiniz kredi miktarı ile belirlenmektedir. Yani ne kadar yüksek miktardı kredi çekerseniz, birikimiz o kadar çok olacaktır.

Kategori: TEB Bankası, TEB Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 30 Mart 2016 - 9:10:24

Benzer Konular

Yukarı Çık