Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Bankası Bayram Kredisi 2016

TEB bayram kredisi 2016,TEB ramazan bayramı ihtiyaç kredisi,TEB Bankası bayram kredisi faiz oranları ile ilgili bilgiler..Önümüzdeki ilk bayram olan Ramazan Bayramı için hazırlıklarına şimdiden başlayan ve yepyeni kredi ürününde duyur yapmaya hazırlanan TEB, çok uygun ve kolay ödenebilen bir kredi ile sizlerin rahat bir nefes almasını sağlıyor. Ramazan Bayramı Müslüman alemi için çok özel bir anlama sahip olan bayramdır. Bu dönemde akraba ziyaretleri yapılır ve en güzel hediyeler, kıyafetler alınır. Bütün bunlar birer masraf kalemi olarak karşısına çıkabilir. Ramazan Bayramı’nın artan masrafları, sizlerin moralini bozmasın diye acil olarak alabileceğiniz Ramazan Bayramı kredisi, 2016 yılının en yeni ve güncel faiz oranları ile birlikte TEB şubelerinde sizleri bekliyor.

TEB şubelerine gelerek kredileriniz hakkında detaylı görüşme yapabilir ve personelimizin sizlere önerdiği ödeme planlarından yararlanarak en uygun krediyi alabilirsiniz. TEB tarafından verilecek olan Ramazan Bayramı kredisi, sizlerin bütün masraflarınızı düşünülerek hazırlandı. TEB, yılın en özel kredisini, bu yılın en özel günlerinden olan Ramazan Bayramı dönemine getirdi.

TEB BAYRAM KREDİSİ 2016

TEB BAYRAM KREDİSİ 2016

TEB BAYRAM KREDİSİ FAİZ ORANLARI

TEB ile birlikte Ramazan Bayramı’nı daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak için siz de hemen kredi başvurusunda bulunun. Kurulduğu günden bu yana modern ve çağdaş bankacılık ilkelerini benimseyen TEB, kredilerini 1,55’ten başlayan faiz oranları ile birlikte vermektedir. Diğer yandan bu kredinizi 15 bin hatta 20 bin TL olarak da alabilirsiniz. Kredilerinizi sadece 50 TL’lik masrafla alabilir ve 36 aya kadar çıkan vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu krediyi alabilmek için gerekli olan evraklar da gayet kolay bir şekilde temin edilen evraklarıdır.

Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi ile birlikte gelir belgesi veya maaş bordrosu bu dönemde sizlerden istenen kredi evraklarıdır. Ayrıca TEB’den Ramazan Bayramı’na özel olarak kredi alacak olan kişiler, serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi ile birlikte şubelere gelebilir. TEB kredisini alacak olan kişiler, aynı zamanda eşit taksitli, artan taksitli veya ertelemeli taksitli kredi ödeme seçeneklerinin de sahibi olabilmektedir. TEB şubelerine gelerek siz de nakit sorunlarını çözün ve rahat bir nefes alın.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 27 Mayıs 2016 - 6:57:41

Benzer Konular

Yukarı Çık