Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TEB Bankası Altın Hesabı Altın Fiyatları

Altınlarınızı TEB şubelerine gelerek en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Her türlü bankacılık hizmetlerinde en avantajlı ve nitelikli hizmetleri sunmaya devam eden TEB altın hesapları ile yatırım yapmak isteyen ancak bir türlü bunu gerçekleştiremeyen kişilere de bir olanak sağlıyor. Özellikle altının değerlendirilmesi konusunda yanlış hareketler ve yönlendirmeler izleyen kişiler, birikimlerini değerlendiremeden kaybetmektedir.

TEB bankacılık hizmetlerinden birisi olan altın hesabı ile siz de yastık altında bulunan altınlarınızı kazanan ve çalışan bir yatırım aracı haline getirebilirsiniz. TEB sayesinde altın Hesabı’ndaki işlemlerinizi, fiziki olarak altın teslimi şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında sizin istediğiniz ve bu yönde vereceğiniz talimat ile TEB ile ilgili tutar karşılığında sizin hesabınıza altın satın alınması şeklinde de işlem yapabilirsiniz.

TEB Bankası Altın Hesabı Açma

Üstelik altın hesabınızdan başka TEB şubelerinden açılan altın hesaplarına para gönderebilirsiniz. Altın hesaplarınız 100 bin TL’ye ulaşması durumunda mevduat sigortalarından yararlanabilir ve altınlarınızı en iyi şekilde güvence altına alabilirsiniz. Hem devlet hem banka güvencesi alarak altınlarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kategori: TEB Bankası
Yazar: Tarih: 30 Nisan 2016 - 1:05:30

Benzer Konular

Yukarı Çık