Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

TC No ile Kredi Notu Öğrenme

Artık T.C no ile kredi notu öğrenme işlemi yapmak mümkün. Daha önceleri sadece bankaların bilebileceği bu kredi notu artık tüketicide öğrenebiliyor. Findex platformunun sağladığı bu imkan sayesinde artık herkes kredi notu sorgulama yapabiliyor.. Öyle ki; bankalar için kredi notu oldukça önemli olup, kredi veya kredi kartı hizmetleri için bu nota bakılıyor. Eğer kişinin kredi notu düşükse banka kişiye istediği hizmeti maalesef vermiyor. Bu yüzden banka ile alışverişlerde her zaman dürüst ve güvenilir olmak en iyisi olacaktır. Son zamanlarda kredi notunu öğrenmek isteyenler Findex platformuna akın ediyor. Ayrıca, kredi notunu öğrenmek isteyen tüketicilere bankalar da imkan sağlıyor. Her iki yolla da belli bir ücret ödedikten sonra kredi notunu öğrenmek mümkün.

Findeks Kredi Notunu TC No ile Öğrenme

Eğer siz de kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız öncelikle Findex sayfasına üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra sadece 4 TL ödeyerek T.C no ile kredi notu sogulama yapabilirsiniz. Üstelik eğer isterseniz Findex sayfasında size bir teklifte sunuluyor. Dilerseniz aylık ödeme yaparak kredi notunuzun düzenli bir şekilde gelmesini de sağlayabilirsiniz.

>>> findeks kredi notu

Bunun dışında, Findex haricinde bankalar aracılığı ile de kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Çalıştığınız bankanın internet şubesi aracılığı ile yine belli bir ücret ödeyerek kredi notu sorgulama yapabilirsiniz.

Findeks Dışı Kredi Notu Öğrenme

Bankalardan kredi çekerken kredi puanınıza göre uygun olan kredi çeşitlerinden birini TC ile kredi sorgulama yaparak hangi bankadan ne tür kredi alabilirim diye hesaplayabilirsiniz.

İş Bankası kredi notu sorgulama öğrenme işlemi yapabilmek için banka müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer İş Bankası müşterisi değil iseniz, kredi puanı sorgulama için, bankadan kredi başvurusu yapmanız gerekir. Fakat, kredi başvurusu yaparken, kredi puanınızda az da olsa bir düşme yaşanacağını bilmelisiniz. İş Bankası kredi notu sorgulama yaptığınızda, kredi başvurusu yapmadan puanınızı öğrenip, bankalardan kredi alıp alamayacağınızı görebilirsiniz. İş Bankası kredi notu öğrenme için, banka şubelerine başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, İş Bankası internet bankacılığından da ayrıntıları öğrenip, finansal durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Finansbank kredi notu öğrenme sorgulama işlemlerinizi, banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerine gidecek vaktiniz yok ise ve Finansbank müşterisi iseniz, internet şubesi aracılığı ile de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenerek, banka kredisi başvurusu yapmadan önce, kredinizin onaylanıp onaylanmayacağına dair bilgiye sahip olabilirsiniz. Krediye ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Bu yüzden, ödemelerinizin daima zamanında ve eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz. Ödemelerinizde sorun yaşarsanız, bankalardan kredi alma konusunda da sıkıntılar yaşarsınız.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 9 Kasım 2015 - 12:11:28

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. tuncay dedi ki:

  Kredi notu ogrenmek

 2. Nagehan dedi ki:

  Kredi notunu öğrenmekistiyorum

 3. Nagehan dedi ki:

  Bende ev sahibi olmak istiyorum

 4. kemal dedi ki:

  kıredi notum nasıl

 5. yılmaz çandır dedi ki:

  kredi notumu öğrenmek istiyorum

  • Kredi Puanı dedi ki:

   Findeks üzerinden ve kredisorgulama.org sitemizde anlatılan yönergelerle sorunsuzca öğrenebilirsiniz efendim.

 6. haluk dedi ki:

  findeks notu bence geçerli değil benim notum 1700 1800 her bankayla kredi kredi kmh hepsi var yıllardır çalişıyorum bir defa dahi borcumu aksatmadım neymiş efendim limitim doluymuş bu limitlerim yıllardır var kullanırken borcumun tamamını yatırıyom bu şartlarda limitimi alışverişte kullanmam suçmu emekliyim benim diyen esnafın yapamadığı ödemeleri karşılıyorum findeks notu bahanelerden biri bankaya gittiğimde ödemelerime hepsi hayran ama kredi veremeyiz diyorlar işte sistem bu

  • Kredi Puanı dedi ki:

   Haluk Bey bu konuda haklı sayılırsınız ancak şunu pas geçmemek gerekiyor ki “limitler toplamı” tamamen sizin resmi olarak gösterdiğiniz varlıklar ve kazancınız ile alakalı olarak belirleniyor. Yani limitlerinizi ödeme performansından ayrı bir kavram. Eğer burada gayri resmi ( yani resmi olarak beyan edilip vergisi ödenmemiş ) gelirleriniz varsa, limitlerinizin tamamını kullanıyor olmanız bildirimi bu yüzden oluşuyor. Zira anladığım kadarı ile limitlerinizin üzerinde işlem yapmak (borçlanmak) istiyorsunuz demek ki gayri resmi olarak bir geliriniz yada gelir kaynağınız var. Ama bu tabi ki sorun değil.

 7. Suleyman dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 8. ahmet dedi ki:

  kredi notu m ne kadar

 9. serkan dedi ki:

  Kredi cekmek istiyprum

 10. Dogan dedi ki:

  Kredi notum ne kadar

 11. ahmet dedi ki:

  Kredi notum düşük hiç kredi çekmedim

 12. Harun dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 13. taner selcuka dedi ki:

  Kiredi notun nedir

 14. Mürsel dedi ki:

  Kredı notumu öğrenmek ısıtıyorum hangı bankalardan kredı alabılırım

 15. Ayla dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 16. Tolga dedi ki:

  Kredi cekmek istiyorum

 17. birsen dedi ki:

  Kredi notum nedir

 18. Selma dedi ki:

  Kredi notum düşük

 19. Aysa dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum acil

 20. sedat dedi ki:

  sakarya ilinde soyulmuş fabrikamı yeniden nevşehirde teşkil etmek istiyorum hiç kıredi kullanmadım bankalardan kıredim onaylanmadığının nedenini öğrenmek istiyorum üretim ise genel gıda paketleme konserve çukulata üzerinedir techizat alımı vs vs giderler gerekliolduğundan ac,ilen kıredi ihtiyac söz konusu

 21. hasan dedi ki:

  Kredi notum kaç öğrenmek istiyorum

 22. sadık ertan BAGANA dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 23. Taner avcı dedi ki:

  TC NO ile kredi notumu sorgulamak istiyorum acaba TC ile kredi sorgulama işlemini nasıl yapabilirim?

 24. Ercan dede dedi ki:

  Kredi notum kac

 25. sezayi dedi ki:

  Kredi notumu nasıl öğrenirim?

 26. Kredi puanım dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 27. Öznur dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 28. Fatih dedi ki:

  Benim bin TL kart borcum var kredi çekip bin TL yi kapatmak ve ayda 120 150 arasında taksitle krediyi ödemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

 29. Sedat dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 30. Ahmet mesut kuyumcu dedi ki:

  Kredi notunu öğrenmek istiyorum

 31. Bülent dedi ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 32. erkan dedi ki:

  Kredi notum kac

 33. Musa oflaz dedi ki:

  Kredi notu nekadar HALKBANKASI

 34. gülsün dedi ki:

  kredi notum bankalarda unutmus oldugum param var mi?

 35. serdar dedi ki:

  kredi notum kaç?

 36. serhat dedi ki:

  kredim notum kaç ?

 37. ersin dedi ki:

  Kredi Notunumu öğrenmek istiyorum

 38. fatih dedi ki:

  Ben akbank direkt mobilden kredi notuma bakiyorum ocaktan beri ayni hic degismiyor neden ? Kredi ve kredi karti borcumu duzenli oduyorum

 39. hakan dedi ki:

  Notunu öğrenmek istiyorum

 40. bilal dedi ki:

  Kredi notum ne kadar

 41. şenol dedi ki:

  Kredi notum kaç

 42. şeref çelik dedi ki:

  kredi notum nekadar

 43. murat dedi ki:

  Kredi notum kac

 44. Erdal Yuce dedi ki:

  Kredi notum ve bankalarda unutulan param varmi?

Yukarı Çık