Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


TC No ile Kredi Notu Öğrenme

Artık T.C no ile kredi notu öğrenme işlemi yapmak mümkün. Daha önceleri sadece bankaların bilebileceği bu kredi notu artık tüketicide öğrenebiliyor. Findex platformunun sağladığı bu imkan sayesinde artık herkes kredi notu sorgulama yapabiliyor.. Öyle ki; bankalar için kredi notu oldukça önemli olup, kredi veya kredi kartı hizmetleri için bu nota bakılıyor. Eğer kişinin kredi notu düşükse banka kişiye istediği hizmeti maalesef vermiyor. Bu yüzden banka ile alışverişlerde her zaman dürüst ve güvenilir olmak en iyisi olacaktır. Son zamanlarda kredi notunu öğrenmek isteyenler Findex platformuna akın ediyor. Ayrıca, kredi notunu öğrenmek isteyen tüketicilere bankalar da imkan sağlıyor. Her iki yolla da belli bir ücret ödedikten sonra kredi notunu öğrenmek mümkün.

Findeks Kredi Notunu TC No ile Öğrenme

Eğer siz de kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız öncelikle Findex sayfasına üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra sadece 4 TL ödeyerek T.C no ile kredi notu sogulama yapabilirsiniz. Üstelik eğer isterseniz Findex sayfasında size bir teklifte sunuluyor. Dilerseniz aylık ödeme yaparak kredi notunuzun düzenli bir şekilde gelmesini de sağlayabilirsiniz.

>>> findeks kredi notu

Bunun dışında, Findex haricinde bankalar aracılığı ile de kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Çalıştığınız bankanın internet şubesi aracılığı ile yine belli bir ücret ödeyerek kredi notu sorgulama yapabilirsiniz.

Findeks Dışı Kredi Notu Öğrenme

Bankalardan kredi çekerken kredi puanınıza göre uygun olan kredi çeşitlerinden birini TC ile kredi sorgulama yaparak hangi bankadan ne tür kredi alabilirim diye hesaplayabilirsiniz.

İş Bankası kredi notu sorgulama öğrenme işlemi yapabilmek için banka müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer İş Bankası müşterisi değil iseniz, kredi puanı sorgulama için, bankadan kredi başvurusu yapmanız gerekir. Fakat, kredi başvurusu yaparken, kredi puanınızda az da olsa bir düşme yaşanacağını bilmelisiniz. İş Bankası kredi notu sorgulama yaptığınızda, kredi başvurusu yapmadan puanınızı öğrenip, bankalardan kredi alıp alamayacağınızı görebilirsiniz. İş Bankası kredi notu öğrenme için, banka şubelerine başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, İş Bankası internet bankacılığından da ayrıntıları öğrenip, finansal durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Finansbank kredi notu öğrenme sorgulama işlemlerinizi, banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerine gidecek vaktiniz yok ise ve Finansbank müşterisi iseniz, internet şubesi aracılığı ile de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenerek, banka kredisi başvurusu yapmadan önce, kredinizin onaylanıp onaylanmayacağına dair bilgiye sahip olabilirsiniz. Krediye ne zaman ihtiyaç duyacağınızı bilemezsiniz. Bu yüzden, ödemelerinizin daima zamanında ve eksiksiz olmasına özen göstermelisiniz. Ödemelerinizde sorun yaşarsanız, bankalardan kredi alma konusunda da sıkıntılar yaşarsınız.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 9 Kasım 2015 - 12:11:28

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. kemal diyor ki:

  kıredi notum nasıl

 2. yılmaz çandır diyor ki:

  kredi notumu öğrenmek istiyorum

  • Kredi Puanı diyor ki:

   Findeks üzerinden ve kredisorgulama.org sitemizde anlatılan yönergelerle sorunsuzca öğrenebilirsiniz efendim.

 3. haluk diyor ki:

  findeks notu bence geçerli değil benim notum 1700 1800 her bankayla kredi kredi kmh hepsi var yıllardır çalişıyorum bir defa dahi borcumu aksatmadım neymiş efendim limitim doluymuş bu limitlerim yıllardır var kullanırken borcumun tamamını yatırıyom bu şartlarda limitimi alışverişte kullanmam suçmu emekliyim benim diyen esnafın yapamadığı ödemeleri karşılıyorum findeks notu bahanelerden biri bankaya gittiğimde ödemelerime hepsi hayran ama kredi veremeyiz diyorlar işte sistem bu

  • Kredi Puanı diyor ki:

   Haluk Bey bu konuda haklı sayılırsınız ancak şunu pas geçmemek gerekiyor ki “limitler toplamı” tamamen sizin resmi olarak gösterdiğiniz varlıklar ve kazancınız ile alakalı olarak belirleniyor. Yani limitlerinizi ödeme performansından ayrı bir kavram. Eğer burada gayri resmi ( yani resmi olarak beyan edilip vergisi ödenmemiş ) gelirleriniz varsa, limitlerinizin tamamını kullanıyor olmanız bildirimi bu yüzden oluşuyor. Zira anladığım kadarı ile limitlerinizin üzerinde işlem yapmak (borçlanmak) istiyorsunuz demek ki gayri resmi olarak bir geliriniz yada gelir kaynağınız var. Ama bu tabi ki sorun değil.

 4. Suleyman diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 5. ahmet diyor ki:

  kredi notu m ne kadar

 6. serkan diyor ki:

  Kredi cekmek istiyprum

 7. Dogan diyor ki:

  Kredi notum ne kadar

 8. ahmet diyor ki:

  Kredi notum düşük hiç kredi çekmedim

 9. Harun diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 10. taner selcuka diyor ki:

  Kiredi notun nedir

 11. Mürsel diyor ki:

  Kredı notumu öğrenmek ısıtıyorum hangı bankalardan kredı alabılırım

 12. Ayla diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 13. Tolga diyor ki:

  Kredi cekmek istiyorum

 14. birsen diyor ki:

  Kredi notum nedir

 15. Selma diyor ki:

  Kredi notum düşük

 16. Aysa diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum acil

 17. sedat diyor ki:

  sakarya ilinde soyulmuş fabrikamı yeniden nevşehirde teşkil etmek istiyorum hiç kıredi kullanmadım bankalardan kıredim onaylanmadığının nedenini öğrenmek istiyorum üretim ise genel gıda paketleme konserve çukulata üzerinedir techizat alımı vs vs giderler gerekliolduğundan ac,ilen kıredi ihtiyac söz konusu

 18. hasan diyor ki:

  Kredi notum kaç öğrenmek istiyorum

 19. sadık ertan BAGANA diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 20. Taner avcı diyor ki:

  TC NO ile kredi notumu sorgulamak istiyorum acaba TC ile kredi sorgulama işlemini nasıl yapabilirim?

 21. Ercan dede diyor ki:

  Kredi notum kac

 22. sezayi diyor ki:

  Kredi notumu nasıl öğrenirim?

 23. Kredi puanım diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum.

 24. Öznur diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 25. Fatih diyor ki:

  Benim bin TL kart borcum var kredi çekip bin TL yi kapatmak ve ayda 120 150 arasında taksitle krediyi ödemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

 26. Sedat diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 27. Ahmet mesut kuyumcu diyor ki:

  Kredi notunu öğrenmek istiyorum

 28. Bülent diyor ki:

  Kredi notumu öğrenmek istiyorum

 29. erkan diyor ki:

  Kredi notum kac

 30. Musa oflaz diyor ki:

  Kredi notu nekadar HALKBANKASI

 31. gülsün diyor ki:

  kredi notum bankalarda unutmus oldugum param var mi?

 32. serdar diyor ki:

  kredi notum kaç?

 33. serhat diyor ki:

  kredim notum kaç ?

 34. ersin diyor ki:

  Kredi Notunumu öğrenmek istiyorum

 35. fatih diyor ki:

  Ben akbank direkt mobilden kredi notuma bakiyorum ocaktan beri ayni hic degismiyor neden ? Kredi ve kredi karti borcumu duzenli oduyorum

 36. hakan diyor ki:

  Notunu öğrenmek istiyorum

 37. bilal diyor ki:

  Kredi notum ne kadar

 38. şenol diyor ki:

  Kredi notum kaç

 39. şeref çelik diyor ki:

  kredi notum nekadar

 40. murat diyor ki:

  Kredi notum kac

 41. Erdal Yuce diyor ki:

  Kredi notum ve bankalarda unutulan param varmi?

Yukarı Çık