Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Taraftar Kartı Veren Bankalar

Tutttuğunuz takımı her zaman cebinizde taşımak ve ona maddi ve manevi olarak destek verebilmek için taraftar kartı alabilirsiniz. Taraftar kartı veren bankalar sizin isminize özel olarak kart vermekte ve bu kart ile hem kredi kartı hem de hesap kartı avantajlarından yararlanma imkanı sunmaktadır. Taraftar kartları, aynı zamanda o kulüplerin resmi ürünleridir. Spor kulüpleri ile yapılan anlaşmalar sonucunda hızlı bir şekilde kartınızı alarak kredi kartı veya hesap kartı ürünlerini kullanabilirsiniz. Taraftar kartı veren bankalar ise şu şekildedir;

Vakıfbank Taraftar Kart

Vakıfbank ile birlikte siz de tuttuğunuz takımın logosu ile keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Vakıfbank taraftar kartlarını alabilmek için hemen bir Vakıfbank şubesine gitmeniz ve işlemlerinize başlamanız yeterlidir.

Denizbank Taraftar Kart

Denizbank taraftar kartlarını Türkiye’de kapsamlı bir şekilde uygulayan ilk bankadır. Denizbank taraftar kartları aynı zamanda bonus özelliği de göstermektedir. Bu, alanında tek olan kartlara sahip olmak demektir. Kredi kartlarının yanı sıra ekstra bonus özelliği taşıyan kredi kartları sayesinde siz de dört büyükler başta olmak üzere taraftar kart, bonus özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 8:25:44

Benzer Konular

Yukarı Çık