Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Taksitli Nakit Avans Faiz Oranları

Bankaların kredi kartlarından zor durumlarınız için nakit avans alabilirsiniz. Bu nakit avansların ödenmesinde bankaların uyguladığı faiz oranları oldukça önemlidir. Bu sayede ödemelerde yapılan kazanç ve kar durumları belirleyici olmaktadır.

Taksitli nakit avans faiz oranlarına bakıldığında Maximum kartta 2,02 oranında bir faiz oranı uygulanmaktadır. 200 TL ile 5.000 TL arasında çekilebilen nakit avanslar ile birlikte Maximum kart ödemelerinizi bu oranlar üzerinden yapabilirsiniz.

 

Taksitli Nakit Avans Hesaplama

Taksitli nakit avans seçeneği bulunduran bir diğer banka ise Garanti Bankası olarak görülüyor. 1,59 oranında bulunan faiz oranları ile 2 – 9 arasında değişen vadeler ile birlikte bu borcun ödenmesi mümkün olmaktadır. Taksitli nakit avans seçenekleri Ziraat Bankası içerisinde de bulunmaktadır. 9 aya kadar çıkabilen taksit seçenekleri sayesinde %5 oranında faiz oranından yararlanabilirsiniz.

10.000 TL’ye kadar alınabilen nakit avanslar bu oran nedeniyle diğer bankalara göre daha yüksek faiz içermektedir. Taksitler dönem borcuna eklenmeden hesaplanmaktadır. Taksitli nakit avans işlemlerinde iade ve diğer iptal işlemlerinin olması da söz konusu değildir.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 9 Kasım 2015 - 6:19:57

Benzer Konular

Yukarı Çık