Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Taksitle Araba Almak İstiyorum

Araba almak hemen hemen herkesin hayallerinden ya da amaçlarından biridir. Bunun için kenarda paranız olmasına gerek yok. Çünkü gerek bankaların taşıt kredileri gerek ise araba markaların yaptığı kampanyalardan rahatça faydalanabilirsiniz. İşten eve ya da evden işe giderken toplu taşıma araçlarından yorulmuş olabilirsiniz. Otobüslerin zorunlu yol güzergâhları yüzünden zaman kaybetmekten hatta belirli bir saatten sonra hizmet vermeyi bırakan toplu taşıma araçları olmadığından taksilere verdiğiniz fazlaca paradan da sıkılmış olabilirsiniz. Eğer durum sizde de tam anlamıyla böyle ve taksit ile araba almak istiyorum diyorsanız hemen bu sistem ile araba alacağınız yolları tarafınıza aktaralım.

Peşinatsız Taksitle Araba Kampanyaları

Öncelikle banka araç yani taşıt kredilerini kullanabilirsiniz. Belirlenen vade ve faiz oranları ile taksitlerinizi ödeyerek arabanızı alabilirsiniz.  Örneğin Garanti bankasından yüzde 1,35 faiz ve 48 ay vade ile 0 km taşıt kredisi çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra yine aynı banka 1-5 yaş aralığında ki taşıtlar için yüzde 1,39 faiz ile 6-10 yaş aralığında ki araçlar için yine aynı faiz oranı yan yüzde 1,39 ile 48 ay vadeli taşıt kredisi veriyor. Sadece Garanti bankası değil diğer bankalarda hem 0 km hem de 2. el taşıtlar için kredi veriyor. Bunun yanı sıra Mercedes, Fiat, Peugeot, Audi gibi dünyaca bilinen markalar taksitle araç satıyor. Bankalardan fazlaca farkı olmayan kredileri tarafınıza veriyor ve aylık taksitler ile ödemelerinizi yapıyorsunuz. Üstelik hem bankalar hem de araç markaları belirli dönemler de kampanya yaparak faiz oranları düşürüyor.

Peşinatsız Taksitle- Senetle 2. El Araba

Senet ile 2. El araç alanlar da var. Senetlerinizi aylık vadeler de yapıyor ve aracınızı alarak taksitler ile tekrar geri ödüyorsunuz. Senetlerinizi dikkatli şekilde yaparsanız bu yol ile de araç sahibi olmanın herhangi bir sakıncası yoktur ve sistem tamamen yasaldır.

Taksitle araba almak istiyorum diyenler arasındaysanız size üç farklı alternatif sunduk. Kararınızı verin ve aracınızı almak için harekete geçin. Karar sizin. Hayallerinizde ki araca sahip olarak konforun tadını çıkarın ve taksitle cebinizi sarsmadan geri ödemelerinizi de gerçekleştirin.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 6 Kasım 2015 - 8:45:33

Benzer Konular

Yukarı Çık