Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Taksitçi Kredi Kartı Özellikleri

Taksitçi kredi kartları ile birlikte en çok taksit yapan kredi kartının sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin en yeni kredi kartlarından birisi olan Taksitçi kredi kartları sayesinde alışverişlerinizden en fazla kazanç sağlayan bir kredi kartının sahibi olabilirsiniz. Taksitçi kredi kartları ile birlikte her zaman en yeni kredi kart işlemlerinin de sahibi olabilirsiniz. Taksitçi kredi kartları ile birlikte genel olarak anlaşmalı noktalarda işlem yapabilirsiniz.

Taksitçi Kredi Kartı Anlaşma Noktaları

taksitçi kredi kartı

taksitçi kredi kartı

Bu noktalarda yer alan ödemeleriniz sonucunda bonus kazanarak en yeni bonus özelliklerini de kullanabilirsiniz. Bonus puanlarınızı isterseniz biriktirebilir isterseniz de anında harcayabilirsiniz. Taksitçi kredi kartı özelliklerinde yer alan bütün ödeme günlerinizi de planlayabilirsiniz. Ayrıca bu ödeme günlerinde gecikme faizi oldukça uygun şekilde alabilirsiniz. Taksitçi sayesinde kredi kartlarının en önemli özelliklerinden birisi olan taksit atlatma seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Taksitçi kredi kartları ile birlikte diğer kredi kartlarını da tek bir hesap olarak da değerlendirebilirsiniz.  Bu karttan alınacak olan bütün işlemler yeterli hesap döküm özeti üzerinden müşterilere bildirilmekte ve gösterilmektedir.

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 6 Ocak 2016 - 12:51:15

Benzer Konular

Yukarı Çık